Välisküljega löödud olümpiavärav aitas Kalevi duubli hooaja parima tulemuseni (0)

Kalevi väravalööjad koos nullimängu teinud puurivahiga. Foto: JK Tallinna Kalev / Facebook

Eelnevalt Esiliigas neli mängu järjest kaotanud ja kaheksa mängu järjest ilma võiduta püsinud Tallinna Kalev U21 alistas 11. voorus FC Elva 4:0. See on Kalevi duubli hooaja teine ja ühtlasi seni suurim võit.

Kohtumise kaks esimest väravat lõi kapten Kenluo Laasner. Esmalt realiseeris ta avapoolaja viimasel minutil enda teenitud (ja Hegert Härmi põhjustatud) penalti. Teisel poolajal sai ta hakkama eriti märkimisväärse teoga, lüües välisküljega olümpiavärava (värava otse nurgalöögist).

Laasneri puute järel karistusalas palli saanud ja end löögile keeranud Romet Kaupmees tegi 71. minutil seisuks 3:0.

Elva jaoks läks asi veel hullemaks 78. minutil, kui Martin Thomson togis jalaga puurivaht Sander Liikerit, kes oli palli kinni püüdnud, ja sai otse punase kaardi. Lõppseisu vormistas Marten Luik.

Kalev U21 tõusis hetkel Esiliigas kaheksandale tabelireale ning vähendas vahe seitsmendat kohta hoidva Elvaga ühepunktiliseks. Laasner kerkis väravalööjate edetabelis teisele kohale (temast ühe korra rohkem on skoorinud vaid Harju Laagri ründaja Kristjan Kriis).