Oliver Jürgens ja Inter U19 pääsesid finaali. Foto: Milano Inter

Oliver Jürgensi koduklubi Milano Inter U19 pääses Campionato Primavera play-off'i finaali, kus mängitakse Romaga.

Laupäeval kohtuti poolfinaalis Cagliariga Sassuolos. Sardiinia meeskond asus kohtumist juba 14. minutil juhtima ning sellega nende hoog ei raugenud, sest enne poolajavilet lõid vastased veel kaks väravat ning Inter läks riietusruumi 0:3 kaotusseisul.

Interi legend Cristian Chivu, kes on Jürgensi meeskonna peatreener, tegi vaheajal kaks vahetust, kelle seas oli ka eestlane, kes sekkus mängu. 77. minutil lõi Inter ühe värava tagasi. Teise poolaja lõpp muutus Cagliari jaoks põrguks, kui Inter sahistas nende võrku 90. minutil ning kolmandal üleminutil ja viis mängu lisaajale.

Lisaajal kumbki meeskond väravat ei löönud ning võitja kuulutamiseks ei vajatud penalteid, vaid Inter sai pääsme finaali, kuna nad lõpetasid põhihooaja kõrgemal kohal kui Cagliari, kirjutab Interi kodulehekülg.

Inter mängib finaalis Romaga, kes oli põhihooaja võitja. Esimese omavahelise mängu tänavusel hooajal võitis 1:0 Roma ning teine kohtumine jäi 1:1 viiki. Võitja selgitatakse 31. mail Sassuolos.