Võimas Barca murdis seekord maha Villarreali, aga kaotas pikaks ajaks väravavahi (0)

Barcelona väravavaht Marc-Andre ter Stegen vigastas põlve ning võib jääda pealtvaatajaks kuni hooaja lõpuni. Foto: Scanpix / Maria Jose Segovia / DeFodi via ZUMA Press Wire

FC Barcelona jätkas Hispaania kõrgliigas täiseduga hooga, kui küttis kuuendas voorus Villarrealile koguni 5:1 sauna.

Külalised Barcelonast juhtisid 35. minutiks 2:0, sest kaks korda oli täpne Poola ründeäss Robert Lewandowski. Siiski oli vaheajaks edu üheväravaline, kuna poolaja lõpus lõi ühe tagai Ayoze Perez.

Barcelona läks teisel poolajal oma teed. 58. minutil duubeldas eduseisu Pablo Torre, viimasel veerandtunnil lõi kaks väravat Raphinha.

5:1 võitu jäi varjutama avapoolaja lõpus juhtunu. Nimelt esikinnas Marc-Andre ter Stegen vigastas tsenderdust püüdes põlve ning ta lahkus väljakult kanderaamil. Barca peatreener Hansi Flick ütles mängujärgses intervjuus, et vigastus on tõsine, kuid ta ei osanud öelda, kui pikaks paus kujuneb. Hispaania raadiojaam RAC1 teatas, et sakslane võib audis olla kuni kaheksa kuud, mis tähendaks, et hooaeg oleks tema jaoks sisuliselt läbi.

Kui Barca jätkab täiseduga, siis Atletico Madrid mängis sel hooajal juba kolmandat korda viiki. Atletico jäi linnarivaali Rayo Vallecano vastu kaotusseisu 35. minutil, mil täpne oli Isi Palazon. Viigipunkti päästis 49. minutil Conor Gallagher. Atletico on 12 punktiga neljas, Vallecano seisab kaheksa silmaga üheksandal real.

Võidurõõmu tundis veel Athletic Bilbao, kes alistas 3:1 Celta Vigo. Getafe ja Leganes mängisid 1:1 viiki.

Getafe - Leganes 1:1 (0:0)