15. veebruar ja vankumatul kursil purjetaval Liverpoolil on tänu Cityle juba Meistrite liiga koht kindel (0)

Põhimõtteliselt juba Inglismaa meistritiitli kindlustanud Liverpool sai talvepuhkuselt naastes järjekordse võidu, kui võõrsil harutati lõpuks lahti viimasel kohal asuva Norwichi kaitse.

Eelmisel nädalal puhkusel käinud Liverpooli mehed olid esimesel poolajal mõtetega vist endiselt rannaliival, ent teisel võeti asi tõsisemalt käsile. Kui algkoosseisu pääsenud mängijad ei suutnud oma tööd korralikult ära teha, siis pingilt toodi sisse vigastusest paranenud Sadio Mane, kes oivalist tehnikat näidates palli lõpuks Tim Kruli selja taha läkitas.

Ühtlasi sai juba täna ehk 15. veebruaril matemaatiliselt kindlaks, et Liverpool mängib tuleval hooajal Meistrite liigas. Kuivõrd Manchester City sai eile eurosarjade keelu, siis pääseb Inglismaalt tõotatud maale paremuselt viies meeskond, kelleks praegu on Sheffield United. Liverpoolil on pärast tänast kirjas juba 76 punkti, Sheffield võib jõuda ainult 75 peale. Tiitli kindlustamiseks on vaja teenida järele jäänud mängudest vaid 15 punkti.

Päeva esimeses kohtumises teenis võidulisa Burnley, kes alistas võõrsil 2:1 Southamptoni. Kohtumise avavärava lõi Ashley Westwood otse nurgalöögist.

Norwich - Liverpool 0:1 (0:0)