Andre Frolov: oleme pettunud, aga näitame kindlasti edaspidigi head mängu (0)

Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov nentis pärast 11-mängulise võiduseeria katkemist, et kuigi 0:1 kaotus FC Florale valmistas pettumuse, ei ole see põhjus pead norgu lasta.

"Esimesel poolajal meie mäng toimis. Eks teisel poolajal muidugi oli raske, sest alles pühapäeval oli eelmine mäng ja avapoolajal kulutasime palju jõudu. Pärast vaheaega olime mängu ülesehitamisel liiga ettevaatlikud ja kaotasime mänguplaani ära. Oli palju eksimusi, mistõttu pidime palju jooksma kuna liinid vajusid laiali. Üldiselt jäi natuke väsimuse taha.

Esimene poolaeg oli päris hea mäng, aga klassikaline Flora – meie kontrollisime mängu, aga üks nurgalöök ja nad lõid sealt värava ära. See tegi teise poolaja meie jaoks keerulisemaks, sest Flora oli eduseisus ja neil polnud vaja kuhugi tormata. Nad tahtsid hoida ja tegid kaitses korralikult tööd," võttis Frolov kokku kolmapäevase mängu, mille Flora võitis 1:0 tänu Märten Kuuse 39. minuti väravale.

Flora jaoks oli tegu 13. järjestikuse võiduga Premium liigas, millega pandi punkt Paide 11-mängulisele võiduseeriale. Viimati pidi Paide Premium liigas vastase paremust tunnistama juulis, kui saadi järjestikustes mängudes lüüa Narva Transi, FC Flora ja Nõmme Kalju käest. Pärast 17. juulil Kaljult saadud 1:3 kaotust olid Paidel aga ette näidata puhtad paberid. Kuidas tagasilöök mõjub?

"Kaotusest üle saada ei ole keeruline. Oleme ju hästi mänginud ja Flora vastu tegime ka korraliku mängu. Teise poolajaga ei saa rahul olla ja tuleb Florat õnnitleda, sest me tahtsime ju võitu saada, aga ei saanud viikigi. Oleme pettunud, aga pead norgu ei lase – oleme seni head mängu näidanud ja kindlasti näitame ka edaspidi," sõnas Frolov.

Paide kohtub Premium liiga 26. voorus pühapäeval kodus FC Kuressaarega.

Fotograaf: JANA PIPAR