Balti karikas - tehtud! Eurosarja alagrupp - kah tehtud! Kas Eesti jalgpallil jagub jõudu veel üheks triumfiks? (1)

Eesti koondise mängijad (vasakult) Karol Mets, Joonas Tamm, Henri Anier ja Rauno Sappinen juunis võidetud Balti karikaga. Foto: Brit Maria Tael

2021. aasta on Eesti jalgpalli jaoks olnud seni püüdmatuks jäänud sihtide saavutamise aasta, sest meeste A-koondis võitis Balti turniiri ja FC Flora jõudis Konverentsiliiga alagrupiturniirile. Mõlemad saavutused on kergitanud A-koondisel lasuvaid ootusi, aga septembrikuu akna avab mäng, millest keerulisemat ei leidu, sest vastaseks maailma number üks.

FIFA edetabeli ammendavusest või selle puudumisest on võimalik rääkida pikalt, aga seda tabelit peetakse ning alates 2018. aasta teisest poolest on liidrikoht kuulunud Belgiale. Tipmiselt kohalt ei tõrjunud neid ka suvine EM-finaalturniir, kus piirduti veerandfinaaliga.

Tolle tulemusega kordas Belgia 2016. aasta oma, mis oli pettumus. Miks? Sest Thibaut Courtis, Kevin de Bruyne, Eden Hazard, Romelu Lukaku ja teised moodustavad põlvkonna, kelle suhtes valitsevad väga kõrged ootused. Isegi kõige kõrgemad. Põhjendatult, sest Belgia meeskonda koondunud jalgpallitalendi koondsumma on tõesti erakordselt kõrge. Aga nagu jalgpallis ikka, ükski asi pole igavene ja iga kooslus jõuab millalgi "parim enne" punkti.

Belgia koondisel see veel käes ei ole, aga mitmed märgid viitavad, et viimane šanss millegi suure saavutamiseks on 2022. aasta MM-finaalturniir. Sinna jõudmiseks tuleb läbida tihe sõel, sest otsepääsme lunastab ainult valikgrupi võitja. Esikoha saavutamiseks ei tohi Belgia endale kindlasti lubada punktikaotust duellides kõige nõrgemat asetust omava Eestiga.

Belgial on enne tänast tabelis kaks võitu ja üks viik. Wales alistati märtsis kodus 3:1 ja Valgevene 8:0, Tšehhiga tehti võõrsil 1:1 viik. Kuna oktoobris ootab Belgiat Rahvuste liiga finaalturniir, siis peavad nad ka praeguses aknas kolm valikmängu. Pärast tänast võõrustatakse tšehhe ja siis sõidetakse külla Valgevenele.

Õnnestumise korral võivad nad 8. septembri õhtuks juba ühe jalaga MM-finaalturniiril olla. Peatreener Roberto Martinez ei tõrjunud eile favoriidikoormat, aga rõhutas, et selle väljakandmiseks peab meeskonna keskendatus olema maksimaalne vaatamata sellele, et Eesti koht FIFA edetabelis on kõigest 110.

Martinez kiidab Eesti organiseeritust ja üleminekuid

"Ei tasu arvata, et tuleme kohale ja jalutame niisama suure võiduga minema. Muidugi on hea esitus oluline, aga kui vaatame meid seitsme päeva jooksul ootavat kolme MM-valikmängu, siis kõige tähtsam aspekt on ikkagi punktide teenimine. Kui arvame, et punkte antakse lihtsalt kohale ilmumise eest, siis eksime. Niimoodi asjad ei käi, eriti võõrsil.

Belgia peatreener Roberto Martinez. Foto: Jana PiparVõrreldes eelmise korraga, kui Eesti kohtusime (2018. aasta MM-i valiksarjas võitis Belgia kodus 8:1 ja võõrsil 2:0 – O. J.), on Eestil uus peatreener ja see on hoopis teine meeskond. Nad teavad täpselt, mida neilt tahetakse. Keskväljal on ajuks alati kvaliteetne Konstantin Vassiljev, meeskond tegutseb kompaktselt ning edurivis on ohtlikud Rauno Sappinen ja Henri Anier.

Kui vaadata Eesti koondise eelmisi kohtumisi, siis märksõnadeks olid organiseeritus ja üleminekud. Just seeläbi said nad juunis peetud maavõistluses jagu Soomest ning võitsid Balti turniiri. Eesti on muutunud vägagi konkurentsivõimeliseks meeskonnaks," rääkis Martinez.

Ühelt poolt oli muidugi tegu viisakusavaldusega. Teisalt pragmaatilise retoorikaga, sest kõrgete panusta puhul ei ole ükski äratuskell liiast. Aga isegi pärast sinimustvalgete prillide ninalt eemaldamist tuleb tõdeda, et Martinezil on õigus. Eesti koondis on käesoleva aasta jooksul saavutanud tulemusi ja näidanud mängu, mis viitavad uuele kvaliteedile.

MM-valiksarjas on Eestil küll kirjas kaks selget kaotust, sest märtsis jäädi esmalt 2:6 alla Tšehhile ja siis 2:4 Valgevenele, aga tuleb meeles pidada, et mõlemad kohtumised mängiti viimasel hetkel kokku klopsitud koosseisuga, sest enamik A-rivistusest langes koroonaisolatsiooni. Täisväärtuslikku Eesti koondist nägi tänavu alles suve hakul, kui võideti Balti turniir ning alistati Soome.

Häberli: peame keskenduma oma mängule ja tugevustele

Thomas Häberli juhendamisel on seega võidetud kolm mängu järjest. Tänavuse kuue kohtumisega on löödud kaheksa väravat, kusjuures nullile on jäädud vaid korra – märtsis võõrsil Rootsiga peetud maavõistluses. Šveitslase juhendamisel on Eesti meeskond muutunud selgelt sitkemaks. Pallivaldamine on sihipärasem, rünnatakse rohkem ja lüüakse ka väravaid.

Ent nüüd on vastaseks Belgia. "Peame tegutsema kogu väljaku ulatuses väga ühtselt. Meie meestel on oskusi, et võimalusel oma šansid ära kasutada. Ennekõike peame siiski keskenduma oma mängule ja oma tugevustele. Aga kui mängime maailma edetabelis esimesel kohal oleva meeskonna vastu, on raske mingitest eelistest rääkida. Ehk on üks eelis see, et jalgpallimäng on alati etteaimamatu? Meil on kindlasti võimalus," sõnas Häberli.

Võimalus on jalgpallis tõesti alati, aga Belgia vastu on see väike. Eesti tänase vastase eeldatavast algkoosseisust leiab kaks Madridi Reali ja Leicester City ning ühe Chelsea, Brightoni, Dortmundi Borussia, Lyoni Olympique'i, Madridi Atletico, Genoa ja Al-Duhaili (Katar) jalgpalluri. Meenutagem siinkohal, et enamik Eesti rivistusest pallib Premium liigas.

Aga kus siis Eesti (väike) võimalus peitub? Nagu tippvõistkondade vastu ikka, siis kompaktses kaitses ja teravas rünnakus. Et pallivaldamist domineerib Belgia, on prognoositav. Samas armastab Belgia mängida kõrge kaitseliiniga, mille taga peaks olema ruum, mida rünnata. Rauno Sappineni ja Henri Anieri koostöö koondises on olnud tõhus.

Nagu Martinez välja tõi, on Eesti jaoks üks võtmemomente üleminekud. Et Sappinen ja Anier saaksid palli hoo peale, mil nad on vastase jaoks ohtlikud, peab meeskond selle Belgialt kätte saama ning kiirelt ja täpselt ründajateni toimetama. Selle jaoks on vaja kompaktset ja distsiplineeritud kaitsemängu, mille käigus tuleb riskide võtmisega pihta panna.

Riskinivooga tuleb täkkesse panna

Neist hoidudes jääb mäng liiga ettevaatlikuks, mis päädib eeldatavasti Belgia meisterliku surve alla mattumisega. Aga nendega liialdades kasvab suureks oht, et Euroopa tippklubide mängijatest kubisev vastane selle pealt resultatiivselt nõelab. Riskinivoo tabamine on Eesti jaoks kindlasti üks võtmemomente, aga üksi ei taga ta midagi, vaid punktilisa teenimiseks peab täkkesse minema ka mitmete muude asjadega.

Euroopa tippriigi ja valikgrupi soosiku käest pole Eesti ammu punkte napsanud. Viimati 2013. aasta sügisel, kui viigistati Hollandiga 2:2. Järgnenud valiksarjades on kohtutud Inglismaa, Belgia, Saksamaa ja Hollandiga ning alati kaotatud. Kui see seeria õnnestuks täna õhtul peatada, muutuks Eesti jalgpalli jaoks juba praegu mitmeid ilusaid hetki ja saavutusi pakkunud 2021. aasta veelgi kaunimaks. Punkt valikmängus maailma edetabeli liidriga oleks Eesti koondise jaoks vaieldamatu triumf.

Viimati suutis Eesti valikgrupid favoriidi vastu punkti teenida 2013. aastal, kui Lillekülas mängiti Hollandiga 2:2 viiki. Foto: Gertrud Alatare

Eesti peatreener Häberli andis eilsel pressikonverentsil mõned üpris selged vihjed koosseisu kohta. Ründepaariks on Sappinen – Anier ning klubiotsingutel Karol Mets ja koduklubis napi mänguajaga Vladislav Kreida kuuluvad põhikoosseisu. Keskkaitse, keskväli ja edurivi peaksid olema paigas, lahtine on ääremängijate valik.

Vasakkaitsjaid on Häberli kasutuses kaks – Ken Kallaste ja Artur Pikk. Puhtaid paremkaitsjaid üks – Michael Lilander. Aga sel positsioonil on šveitslane kasutanud ka Sander Puri ning Vlasi Sinjavskit. Ei saa välistada ka Sergei Zenjovi algkoosseisu nimetamist, kuigi see tundub duellis Belgiaga pigem ebatõenäoline.

Reeglina on Häberli eelistanud süsteemi, kus ääred on balansist väljas ehk ühel pool tegutseb põhikohaga äärekaitsja ja teisel ääreründaja. Kas matš Belgiaga võib olla koht, kus sellest lähenemisest loobuda ja kasutada kahte äärekaitsjat. Lilander on Flora eest näidanud stabiilset taset ja tulemuslikku mängu, Pika ja Kallaste kvaliteet on pikema aja jooksul ära proovitud.

Vaata ja kuula Soccernet.ee ajakirjanike arutelu Eesti tänase alg11 kohta:

* * *

Eesti peatreener Thomas Häberli: "Peame tegutsema kogu väljaku ulatuses väga ühtselt. Meie meestel on oskusi, et võimalusel oma šansid ära kasutada. Ennekõike peame siiski keskenduma oma mängule ja oma tugevustele. Aga kui mängime maailma edetabelis esimesel kohal oleva meeskonna vastu, on raske mingitest eelistest rääkida. Ehk on üks eelis see, et jalgpallimäng on alati etteaimamatu? Meil on kindlasti võimalus."

Belgia peatreener Roberto Martinez: "Tahtsime osaleda EM-il lõpuni ehk seitsme mängu jagu, aga paraku kaotasime veerandfinaali ja muidugi teeb see haiget. Ainuke variant sellest valust lahti saada, on platsile naasta ning uued võidud saavutada. Jalgpallis ja elus üldse ongi nii, et rasketest hetkedest tuleb õppida, siis püsti tõusta ning edasi rügada. Olukord on veidi erinev, sest jätkame praegu sügisel kahe võistlusega, mis juba varem alanud. Septembris on meil MM-valikmängud ja oktoobris Rahvuste liiga finaalturniiri. Meil pole aega oodata, vaid peame mängima."

Eesti ründaja Henri Anier: "Oleme meeskonna koosolekutel rääkinud, et olgugu, et meie oleme väike riik ja vastas on maailma number üks võistkond, siis meie olema valmis ja tahame võtta võidu. Taktikaline plaan on selgeks tehtud. Kui keegi üks-ühele mööda mängib, on kõrvalt võtta sõber, kes tõttab appi. Peame olema kompaktsed. Samuti peame olema tähelepanelikud, sest kui võimalused tekivad, tuleb need ka realiseerida. Tänavu oleme koondisena seda pigem suutnud. Kui suudame meeskonnana palli trahvikasti viia, siis tuleb olla väga kliiniline ja ära lüüa."

Belgia kapten Eden Hazard: "Tuleb keskenduda esimesest minutist viimaseni. Nagu jalgpallis ikka, on raske öelda, et üks meeskond oleks teisest kindlasti üle. Mängime võõrsil ja Eesti tahab ju ka võita. Alustame alati 50-50 seisust. Meie asi on mängida oma mängu."

Eesti kaitsja Ken Kallaste: "Eks kõik sõltub ka vastasest. Mida ründavamalt mängida, seda ülespoole äärekaitsjad nihkuvad. Põhimõtteid, mida jälgida, on rohkesti. Üldiselt on nii, et viiese liiniga saab äärekaitsja veidi rohkem rünnata. Belgia vastu teeme oma käigud. Me teame, kuidas soovime nende vastu rünnata."

* * *

Eesti senised kohtumised Belgiaga:

16.10.2002 Eesti - Belgia 0:1 (2. Sonck)
11.10.2003 Belgia - Eesti 2:0 (45. ov Reinumäe, 61. Buffel)
06.09.2008 Belgia - Eesti 3:2 (39., 80. Sonck, 75. Defour - 57. Zenjov, 90+2. Oper)
14.10.2009 Eesti - Belgia 2:0 (30. Piiroja, 67. Vassiljev)
13.11.2016 Belgia - Eesti 8:1 (8. Meunier, 16., 68. Mertens, 25. Hazard, 62. Carrasco, 64. ov Klavan, 83., 88. Lukaku - 29. Anier)
09.06.2017 Eesti - Belgia 0:2 (31. Mertens, 86. Chadli).

* * *

2. septembril kell 21.45 A. Le Coq Arenal

Eesti - Belgia
Peakohtunik: Guillermo Cuadra Fernandez
Abikohtunikud: Roberto Alonso Fernandez, Diego Barbero Sevilla
Neljas kohtunik: Jose Luis Munuera Montero
VAR: Juan Martinez Munuera
AVAR: Jesus Gil Manzano (kõik Hispaania)

Meeskondade eeldatavad algkoosseisud:

Eesti vs Belgia - Football tactics and formations

Statistika:

EESTI MM-valikmäng BELGIA
24.03. vs Tšehhi (k) 2:6
27.03. vs Valgevene (v) 2:4
Viimased mängud 24.03. vs Wales (k) 3:1
27.03. vs Tšehhi (v) 1:1
30.03. vs Valgevene (k) 8:0
0 (0 võ, 0 vi, 2 ka), vv 4:10 Punktid kokku
7 (2 võ, 1 vi, 0 ka), vv 12:2
0 (0 võ, 0 vi, 1 ka), vv 2:6 Punktid kodus/võõrsil 1 (0 võ, 1 vi, 0 ka), vv 1:1
3 Henri Anier
1 Rauno Sappinen
Parimad väravakütid 2 Romelu Lukaku
2 Hans Vanaken
2 Leandro Trossard
- Mängukeelu all -
Henri Anier
Märten Kuusk
Mängukeelu ohus Thorgan Hazard
Jan Vertonghen
Timothy Castagne

08.09. vs Wales (v)
08.10. vs Valgevene (k)
11.10. vs Wales (k)
13.11. vs Belgia (v)
16.11. vs Tšehhi (v)
Järgmised mängud 05.09. vs Tšehhi (k)
08.09. vs Valgevene (v)
13.11. vs Eesti (k)
16.11. vs Wales (v)

(k) - kodus; (v) - võõrsil; (n) - neutraalsel pinnal; võ - võidud; vi - viigid; ka - kaotused; vv - väravate vahe; * - sõprusmäng.Coolbeti koefitsiendid:

Coolbeti koefitsiendid:

Eesti võit - 46,00
Viik - 15,00
Belgia võit - 1,06

Tabeliseis:

Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Belgia
3
2
1
0
12:2
7
2.
3
1
1
1
7:4
4
3.
Wales
2
1
0
1
2:3
3
4.
2
1
0
1
4:10
3
5.
2
0
0
2
4:10
0

Eesti koosseis:

Väravavahid
Karl Jakob Hein (13.04.2002) - Londoni Arsenal (ENG) 8/0
Matvei Igonen (02.10.1996) - Tallinna FC Flora 7/0
Karl Andre Vallner (28.02.1998) - Tallinna FCI Levadia 0/0

Kaitsjad
Taijo Teniste (31.01.1988) - Tartu JK Tammeka 85/0
Sander Puri (07.05.1988) - Tallinna JK Legion 84/4
Karol Mets (16.05.1993) - klubita 68/0
Ken Kallaste (31.08.1988) - Tallinna FC Flora 46/0
Artur Pikk (05.03.1993) - FK RFS (LVA) 44/1
Joonas Tamm (02.02.1992) - Poltava Vorskla (UKR) 41/3
Märten Kuusk (05.04.1996) - Tallinna FC Flora 11/0
Michael Lilander (20.06.1997) - Tallinna FC Flora 10/0
Maksim Paskotši (19.01.2003) - Tottenham Hotspur (ENG) 5/0
Marco Lukka (04.12.1996) - Tallinna FC Flora 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad
Konstantin Vassiljev (16.08.1984) - Tallinna FC Flora 131/25
Sergei Zenjov (20.04.1989) - Tallinna FC Flora 87/13
Henri Anier (17.12.1990) - Paide Linnameeskond 71/17
Rauno Sappinen (23.01.1996) - Tallinna FC Flora 38/8
Mattias Käit (29.06.1998) - NK Domžale (SVN) 34/7
Martin Miller (25.09.1997) - Tallinna FC Flora 13/1
Vladislav Kreida (25.09.1999) - Helsingborgs IF (SWE) 12/0
Erik Sorga (08.07.1999) - VVV-Venlo (NED) 8/1
Vlasi Sinjavski (27.11.1996) - MFK Karvina (CZE) 8/0
Markus Poom (27.02.1999) - Tallinna FC Flora 7/0
Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) - Tallinna FCI Levadia 6/0
Robert Kirss (03.09.1994) - Tallinna FCI Levadia 5/0
Rasmus Peetson (03.05.1995) - Tallinna FCI Levadia 2/0

Peatreener: Thomas Häberli
Abitreenerid: Norbert Hurt, Andres Oper
Väravavahtide treener: Mart Poom
Kehalise ettevalmistuse treener: Michael Müller
Videoanalüütik: Ants Jaakson
Arst: Kaspar Rõivassepp
Füsioterapeudid: Helvis Trääder, Priit Lehismets, Marius Unt
Mänedžer: Miko Pupart

Belgia koosseis:

Väravavahid
Thibaut Courtois (11.05.1992) - Madridi Real (ESP) 89/0
Koen Casteels (25.06.1992) - Wolfsburg (GER) 1/0
Mats Sels (26.02.1992) - Strasbourg (FRA) 1/0
Thomas Kaminski (23.10.1992) - Blackburn Rovers (ENG) 0/0

Kaitsjad
Jan Vertonghen (24.04.1987) - Lissaboni Benfica (POR) 131/9
Toby Alderweireld (02.03.1989) - Al-Duhail (QAT) 113/5
Thomas Meunier (12.09.1991) - Dortmundi Borussia (GER) 52/8
Jason Denayer (28.06.1995) - Lyoni Olympique (FRA) 27/1
Dedryck Boyata (28.11.1990) - Berliini Hertha (GER) 25/0
Leander Dendoncker (15.04.1995) - Wolverhampton Wanderers (ENG) 20/0
Timothy Castagne (05.12.1995) - Leicester City (ENG) 15/2
Brandon Mechele (28.01.1993) - Club Brügge 3/0
Zinho Vanheusden (29.07.1999) - Genoa (ITA) 1/0
Hannes Delcroix (28.02.1999) - Brüsseli Anderlecht 1/0

Poolkaitsjad
Axel Witsel (12.01.1989) - Dortmundi Borussia (GER) 114/10
Yannick Carrasco (04.09.1993) - Madridi Atletico (ESP) 49/6
Youri Tielemans (07.05.1997) - Leicester City (ENG) 43/4
Thorgan Hazard (29.03.1993) - Dortmundi Borussia (GER) 39/8
Dennis Praet (14.05.1994) - Torino (ITA) 13/1
Hans Vanaken (24.08.1992) - Club Brügge 11/2
Thomas Foket (25.09.1994) - Reims (FRA) 5/0
Alexis Saelemaekers (27.06.1999) - AC Milan (ITA) 1/0
Albert Sambi Lokonga (22.10.1999) - Londoni Arsenal (ENG) 0/0

Ründajad
Eden Hazard (07.01.1991) - Madridi Real (ESP) 111/32
Romelu Lukaku (13.05.1993) - Londoni Chelsea (ENG) 98/64
Christian Benteke (03.12.1990) - Crystal Palace (ENG) 40/16
Michy Btshuayi (02.10.1993) - Istanbuli Besiktas (TUR) 35/22
Leandro Trossard (04.12.1994) - Brighton (ENG) 8/2
Yari Verschaeren (12.07.2001) - Brüsseli Anderlecht 6/1
Charles de Ketelaere (10.03.2001) - Club Brügge 1/0
Dodi Lukebakio (24.09.1997) - Berliini Hertha (GER) 1/0

Peatreener: Roberto Martinez (Hispaania)

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

A. Polõnski   •  
(88.196.48.***)
Kahjuks on koondise alagrupimängude algus on ära käkerdatud, siis tuleb lihtsalt mängida nii hästi kui võimalik ja võtta vähemalt VV-lt ning Walesilt punkte nii palju punkte kui vähegi saab.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
UUS VOOR KOPUTAB UKSELE
SKOORIVAD EESTLASED
TAMMEKALE TEINE VÕIT
ELUST KESET KANALEID
Eesti väravavaht elust kanalite linnas: elu pikimad jalutuskäigud, ootamatud võimalused ja vanema venna mõjutused
Ajalugu teinud Gruusia jalgpallitähed astusid koos oma rahvaga poliitikutele vastu: käi p****, Venemaa!
LEVERKUSENI MUINASJUTT
Pikk ette (ja ise järele) | Kes otsustab asju Nõmme Unitedis?
MÕTTEAINET
INGLISMAA JUTUD
Udune Albion | Liverpool ja Arsenal jäägu massidele, gurmaanid vaatavad Wrexhamit!
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
7
7
0
0
25:2
21
2.
Paide Linnameeskond
7
5
0
2
15:8
15
3.
Nõmme Kalju FC
6
4
1
1
14:7
13
4.
Tallinna FC Flora
7
3
2
2
13:11
11
5.
Tartu JK Tammeka
6
2
2
2
9:5
8
6.
FC Kuressaare
6
2
0
4
8:19
6
7.
JK Tallinna Kalev
7
1
3
3
9:13
6
8.
JK Narva Trans
6
1
1
4
7:20
4
9.
FC Nõmme United
6
1
1
4
3:10
4
10.
Pärnu JK Vaprus
6
1
0
5
6:14
3
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
21
Paide Linnameeskond
15
Nõmme Kalju FC
13
Tallinna FC Flora
11
Tartu JK Tammeka
8
FC Kuressaare
6
JK Tallinna Kalev
6
JK Narva Trans
4
FC Nõmme United
4
Pärnu JK Vaprus
3
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T 19.00 Kalev - Levadia (Premium liiga)
  • R 18.00 Viimsi - Tammeka (naiste Meistriliiga)
  • L 12.30 United - Kalev (Premium liiga)
  • L 14.30 Paide - Tammeka (Premium liiga)
  • L 17.00 Levadia - Vaprus (Premium liiga)
  • P 12.30 Elva - Tabasalu (Esiliiga)
  • P 17.00 Flora - Kalju (Premium liiga)
  • P 19.00 Kalev - Saku (naiste Meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!