Debüüdil värava löönud Coutinho röövis Manchester Unitedilt punkte (2)

Philippe Coutinho. Foto: Scanpix / Ricardo Larreina Amador / imago images

Endine Interi, Liverpooli, Barcelona ja Bayerni poolkaitsja Philippe Coutinho tegi täna debüüdi Aston Villa särgis ning lõi Manchester Unitedi vastu 2:2 viigivärava.

United läks kahest Bruno Fernandese tabamusest 2:0 juhtima. Skoori avas Fernandes kuuenda minuti kauglöögiga, mille Emiliano Martinez jalge vahelt võrku pudistas. Teist korda oli portugallane täpne teise poolaja keskel, kui virutas Fredi söödu järel palli latipõrkega võrku.

Pärast 0:2 kaotusseisu jäämist saatis Aston Villa väljakule Coutinho. 77. minutil lükkas Fred oma karistusalas palli vahetusest sekkunud debütandi jala eest õnnetult Jacob Ramseyle, kes vähendas vahe minimaalseks. Viis minutit hiljem tegi Coutinho lõppseisuks 2:2, söödu andis talle värava ette Ramsey.

Norwich City lõpetas oma kuuemängulise kuivade kaotuste seeria, alistades Evertoni 2:1, ning tõusis viimaselt kohalt 18. positsioonile.

Newcastle United avas sel liigahooajal juba kümnendat korda mänguskoori, aga ei suutnud teist võitu võtta. Vastasmeeskond Watford viigistas 88. minutil ning hoiab end napilt väljalangemistsooni kohal.

Aston Villa - Manchester United  2:2 (0:1)