Esiliiga kaks esimest kaotasid, Maardu andis käest 3:1 edu (lisatud galerii) (5)

Esiliigas peeti täna kaks kohtumist ning tabeli kaks esimest meeskonda pidid vastu võtma kaotuse.

Liider Maardu Linnameeskond oli Tallinna Levadia U21 vastu 3:1 eduseisus, kuid kaotas 3:4. Otsustava värava lõi vahetusmees Georg-Eric Kurus 89. minutil.

Tallinna Flora U21 jäi alla viimasel kohal paiknenud Keila JK-le 0:1. Kohtumise ainsa värava lõi Kasper Karl Epner 14. minutil. Keila tõusis tänu tänastele punktidele üheksandaks.

Mitteametlikud protokollid:

3. augustil kell 19.00 Maardu linnastaadionil

Maardu Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia U21  3:4 (1:1)
35. pen., 55. Ilja Zelentsov, 50. Vitali Gussev - 19., 66. Erik Utgof, 73. Devid Lehter, 89. Georg-Eric Kurus

Hoiatused: 80. Nikita Brõlin, 90+3. Klimenti Boldõrev, 90+3. Anton Aristov - 20. Moorits Veering, 35. Marko Lipp, 90+3. Mark Edur, 90+3. Devid Lehter
Mänguolud: +25, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.