Järvamaa aasta võistkonnaks tituleeritud Paide pani treeningmängus Vapruse selili (pärnakate koosseisus noored Flora ründajad!) (2)

Käesoleval talvel enda ridu mitmete nimekate eestlaste ning hakkamist täis välismaalastega täiendanud Paide Linnameeskond pidas täna maha treeningkohtumise, kui alistas 2:0 Pärnu Vapruse.

Paide sotsiaalmeedia andmetel oli kohtumine algusest lõpuni mulluse Premium liiga pronksiklubi kontrolli all. Mängu avavärava lõi 23. minutil meeskonna talvine täiendus Kaimar Saag, head võimalused jäid avapoolajal kasutamata väravale eeltöö teinud Deabeas Owosu Sekyerel ja Siim Lutsul. Paari võimalust omas ka Vaprus ning korra pidi Mihkel Aksalu pareerima ka pärnakate lähilöögi.

Meeskondade omavahelise kokkuleppe alusel 2x40 minutit kestnud mängu teise värava lõi teisel poolajal karistuslöögist 19-aastane keskväljamees Kevor Palumets. Võimalusi omasid ka Paide värske täiendus Bubacarr Tambedou ning Kristofer Piht.

Uuel nädalal ootab Paidet aga ees võõrsilmäng: laupäeval, 22. jaanuaril sõidetakse külla põhjanaabritele, et Seinäjöel sealse SJK-ga vastamisi minna. SJK näol on tegemist Soome Veikkausliiga mulluse pronksimeeskonnaga.

Lisaks tänasele võidule leidus Paide päevas veel üks positiivne juhtum: nimelt tituleeris maakonna spordiliit klubi esindusmeeskonna Järvamaa 2021. aasta parimaks võistkonnaks.

Vapruse eest tegid täna kaasa ka kaks Tallinna Flora hingekirja kuuluvat noort mängumeest: eelmise hooaja teises pooles Kuressaare ridadesse kuulunud Igor Ustritski alustas algkoosseisus, Taaniel Usta sekkus vahetusest. Lisaks neile kahele sai omad minutid kirja ka mullu Pärnu Jalgpalliklubi eest Esiliigas mänginud Ukraina passiga keskkaitsja Nazar Võzdrõk.

Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus 2:0 (1:0)
Kaimar Saag, Kevor Palumets

Paide: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Rasmus Kallas, Kristjan Pelt, Edgar Tur, Kevor Palumets, Karl Mööl, Herol Riiberg, Deabeas Owusu Sekyere, Siim Luts, Kaimar Saag.
Vahetusest: Ebrima Jarju, Kevin Metso, Siim Aer, Marten Henrik Kelement, Andre Frolov, Robi Saarma, Ebrima Singhateh, Bubacarr Tambedou, Kristofer Piht.

Vaprus: Hendrik Vainu, Reno Mark, Magnus Villota, Martin Kase, Uku Kõrre, Sander Sinilaid, Virgo Vallik, Kristjan Kask, Anton Krutogolov, Igor Ustritski, Ronaldo Tiismaa.
Vahetusest: Ott Nõmm, Nazar Võzdrõk, Robin Mõtt, Mathias Villota, Enrico Veensalu, Taaniel Usta.