Käit sai end proovile panna Horvaatia ja Aserbaidžaani tippsatside vastu (0)

Kuna Sloveenia kõrgliiga on hetkel suvepausil, siis saavad kohalikud võistkonnad enda taset testida sõpruskohtumistes. Mattias Käidi (22) kodutiim Domžale külastas nii Horvaatia kolmandat HNK Rijekat kui ka Aserbaidžaani meistrit Bakuu Neftcit. Nendest esimesele kaotati 0:1 ning teist võideti 2:1.

Üleeilses kohtumises Rijeka vastu sai eestlane platsil olla 60. minutit. Peale seda vahetati terve koosseis välja. Tunniga jõudis endine Fulhami pallur ka ühe suurepärase väravavõimaluse tekitada, kui mängis teisel poolajal tiimikaaslase tühja värava ees vabaks, kuid kahjuks ei suutnud noor sloveen palli raamidesse lükata.

Sarnaselt esimesele kohtumisele jäid Domžale pallurid ka Neftci vastu kärmelt kaotusseisu. Seekord tehti aga vastavad korrektuurid ning kuue minutiga löödi kaks väravat tagasi. Lõpuks matš 2:1 seisul lõppeski ning Käidi koduklubi sai võidu kirja. Eestlane sekkus mängu 60. minutil, mil kõik väravad olid juba löödud.

Domžale järgmine punktimäng toimub 8. juulil, mil UEFA Konverentsiliigas võõrustatakse Luksemburgi kolmandat Hesperange Swifti.