Kaks penaltit, üks värav - Messi jäi nii hea kui halvaga silma (7)

Barcelona ei näidanud Real Valladolidi vastu oma parimat külge, aga suutis suure vaevaga napi võidu välja võluda.

Mängu ainsaks väravaks jäi Lionel Messi realiseeritud penalti 43. minutil. Messi sai 85. minutil võimaluse mängu skoori duubeldada ja teise penalti sisse lüüa, aga väravavaht Jordi Masip suutis Messi nõrga löögi tõrjuda.

Atletico Madrid teenis väärtusliku võidu, mängides võõrsil Rayo Vallecano vastu. Tasavägises mängus oli mõlemal meeskonnal häid võimalusi, aga ainsa väravana jäi sõelale Antoine Griezmanni tabamus 74. minutil.

Mikel Oyarzabal aitas Real Sociedadil püsida Euroopa kohtade läheduses kahe väravaga. Vastane Leganes ei suutnud mängu jooksul erilist vastupanu osutada ja Sociedad teenis kindla 3:0 võidu.

Celta de Vigo - Levante 1:4 (0:2)
88. pen. Brais Mendez - 20., 62. Jose Morales, 40. Coke, 89. Borja Mayoral

Eemaldamine: 49. Ryad Boudebouz (Celta de Vigo)

Rayo Vallecano - Atletico Madrid 0:1 (0:0)
74. Antoine Griezmann

Real Sociedad - Leganes 3:0 (0:0)
50., 59. Mikel Oyarzabal, 75. Willian Jose

Barcelona - Real Valladolid 1:0 (1:0)
43. pen. Lionel Messi

Realiseerimata penalti: 85. Lionel Messi (Barcelona)

(2001:7d0:8415:5280:d88.***)
Nõrga löögi? Sa vist ei vaadanud mängu ...
Hihi   •
(91.129.111.***)
Issand jumal küll,kuidas julges keegi kirjutada ,et messi lõi nõrgalt?😁😁😁
Nuta patja kodus omaette!

Lõigi nõrgalt ja sit*lt,kui ära tõrjuti.
Mõtetu vennike platsil see messi.
Adekvaatne   •
(91.129.109.***)
Ma ei ütleks, et löök nõrk oli. Màngu ei vaadanud, nüüd vaatasin penalti üle. Masip, kes on muide Barca kunagine 3.number, tegi väga hea mängu ja suutis ka kõnealuse penaltilöögi tõrjuda.

Lisaks ei kehti alati sinu (eelmise) arusaam, nagu iga iga kord, kui löök tõrjutakse, on see sitalt löödud. Väravavahid panevad ka tihtipeale hullu ja toovad asju ära, mis kõigi eelduste kohaselt võrgus pidanuks maanduma.

Mõt(t)etu ta kindlasti ei ole, nii palju vōiks arusaadavust jalgpallimängust olla, kuigi saan aru, et oled millegipärast kibestunud ja see on puhtalt sinu arvamus, mistõttu siin vaidlemine ei anna peale sinu teistele isegi mitte rahulolu
Hihi   •
Vaadanud barca mänge piisavalt.
Tujutu tegelane,kaotab palli tihti ja peale seda kohe pilk maas ja longib ringi.

Ei tasu üle haipida vennikest.
Messi oli hea,väga hea,aga praegu....mõtetu tegelane platsil.
123   •
(82.131.26.***)
Paar mängu mängib mingi Hazardi&Bale tasemel mingite lambikate vastu kui 3 päeva pärast on CL away ja kohe on täiesti mõttetu vend. Selged pildid. Pohh, et kolmas aasta järjest golden shoe tulemas.
+   •
Oleks Suarez paremas vormis oleks Messi 2 ilusat assisti kirja saanud sellest mängust
To hihi   •
(37.157.103.***)
Ja kes oled sina, et tuled kellegi oskusi kommenteerima? Sa ei oska ju isegi eesti keeles kirjutada.

Pikk ette (ja ise järele) | Pika põua lõpp: kas Paide ongi tiitlikursil või on Flora lihtsalt halb?
KOONDISEMÄNGU EEL
KÜLAS SIIM JUKS!
Udune Albion | Man City eri: kui keegi oleks 20 aastat tagasi öelnud, et tuleb Meistrite liiga võit, oleksin tema kainust kontrollinud
Eesti koondist tabas suure mängu eel tagasilöök: üks mees jääb esialgu lennukilt maha