Kõva: Silmeti kiiper lõi lõpusekunditel värava ja hoidis omade lootused elus (0)

Ravens kaotas tänase mängu alles penaltiseerias. Foto: Liisi Troksa / jalgpall.ee

Coolbet Saaliliigas alistas Sillamäe Silmet oma koduplatsil Tartu Ravensi ning viis seega veerandfinaali kolmanda otsustava mänguni. Kohtumise staariks kerkis lõpuminutitel ida-virumaalaste kollkiiper Eduard Orehov, kes lõi olulise viigivärava ning tõrjus kaks penaltit.

Kuna esimeses duellis tuli Silmetil võõrsil tartlaste paremust tunnistada, siis rahuldas neid täna ainult võit. Kohtumist alustatigi hästi ning esimesed 20 minutit lõpetati 2:1 eduseisus. Seejärel läks mäng aga vägagi tasavägiseks ja kordamööda löödi mõlemasse võrku väravaid. Ka lisaajal oldi suhteliselt võrdsed, kuid umbes minut enne lõppu vaatas võõrustajatele otsa kurjakuulutav 5:6 kaotus.

Siis teeniti aga 10-meetri trahvilöök, mida läks lööma kiiper Orehov. Mees võttis hoo üles ning lajatas korraliku kuuli Jevgeni Dorofejevist mööda - 6:6. Seetõttu mindi mänguga penaltitele, kus jällegi säras mullu Legionit esindanud 32-aastane väravavaht: Orehov tõrjus nii Joonas Kartsepa kui ka Priit Peedo sooritused.

Kuna veerand- ja poolfinaalid peetakse kahe võiduni, siis saab antud mõõduvõttu nautida ka järgmisel nädalal, mil mängitakse taaskord Tartus. Teised kolm veerandfinaali peetakse homse päeva jooksul.

25. märtsil kell 19.00 Sillamäe Spordikompleksis

NPM Silmet FC Sillamäe - Tartu Ravens Futsal 6:6 (2:1; 3:3; 5;5), penaltitega võitis Silmet 4:2
7., 41. Roman Kuzmitš, 19. Vitali Andrejev, 24. Nikolai Žukov, 45. ov. Mikk Laas, 50. Eduard Orehov - 14. Karl Uiboleht, 22., 44., 49. Joonas Kartsep, 32., 45. Temari Nuuma