Legendaarne Akimov sai kirja hooaja esimese värava, Welco jättis linnarivaali viimaseks (vaata Welco - Keila galeriid!) (1)

Esiliigas sai hooaja teise võidu Rakvere Tarvas, kes põnevuskohtumises Elva alistas. Tabeli põhjast tõusis ära Tartu Welco ning hooaja teise võidu sai Rakvere Tarvas.

Tarvas läks juhtima juba neljandal minutil ning 12. minutil sai hooaja esimese värava kirja legendaarne Sergei Akimov. 57. minutil viis Mihkel Gull Tarva juhtima 3:1 ning kuigi Martin Thomson lõi üleminutitel ühe tagasi, siis viiki Elva kätte ei saanud. Kohtumise lõpus jättis Jürgen Kuresoo realiseerimata ka penalti.

Samal ajal toimus Elvast mõnekümne kilomeetri kaugusel Annelinna kunstmurustaadionil ka Welco ja Keila kohtumine, mis lõppes 0:0 seisuga. Tänu sellele tõusis Welco üheksandaks ja viimaseks langes Tartu Santos.