Legion sai teise võidu järjest ja kerkis liigatabelis neljandaks (0)

Narva Transi ja Tallinna Legioni selle hooaja esimene duell jäi 0:0 viiki. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Premium liiga 13. vooru kolmandas kohtumises olid vastamisi tabelinaabrid, kui kuuendal kohal paiknev Narva Trans võõrustas viiendat positsiooni hoidnud Tallinna Legioni. Külalismeeskond noppis 3:0 võidu toel kolm punkti ja kerkis liigatabelis neljandaks, möödudes Nõmme Kaljust.

Esimene poolaeg oli sündmustevaene ja väravad jäid löömata. Legion haaras juhtohjad 55. minutil, kui nurgalöögi olukorras suunas palli väravasse Artjom Artjunin. Legioni eduseisu suurendas 71. minutil Nikita Andrejev, kes vormistas ka kuus minutit hiljem lõppseisu.

Legion on 12 mänguga kogunud 17 punkti ja asub neljandal kohal, aga lähirivaal Kalju on pidanud kaks mängu vähem ja kaotab Legionile kahe punktiga. Trans on pidanud 11 mängu, olles 14 punktiga kuuendal kohal.