Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

Lepistu pääses kaotusmängus põllule, aga Mioveni see suurest allajäämisest ei päästnud

Mikk Hendrik Kelder pilt
Mikk Hendrik Kelder

Brent Lepistu (vasakult teine) on Rumeenias nii platsil käinud kui ka pingil istunud. Foto: CS Mioveni / Facebook

Rumeenia kõrgliigas pidid Mioveni ja Brent Lepistu tunnistama kindlat 0:3 allajäämist FCU Craiovale.

Tegu oli Mioveni jaoks Rumeenia kõrgliiga tabeli teise poole mängude esimese vooruga. Kodus mänginud Craiova asus juhtima 52. minutil, kui skoori tegi Constantin Dragos Albu. 66. minutil duubeldas sama mees penaltist eduseisu. Lõppskoori vormistas viiendal üleminutil argentinlane Juan Bauza. Lepistu sekkus mängu 77. minutil.

Hooaeg jätkub Mioveni ja eestlase jaoks järgmisel laupäeval, kui kodus võetakse vastu Chindia Targoviste. Peale seda kohtumist jääb hooaja lõpuni kaheksa vooru ning Lepistu leivaisal on hädasti punktilisa vaja, sest hetkel asutakse 11 punktiga viimasel kohal. Otse välja kukuvad tabeli viimased kaks meeskonda, seitsmes ja kaheksas koht mängivad üleminekumänge.