Lumi katkestas Tartus Esiliiga mängu, Elva tõusis taas Rakvere kandadele (lisatud mängu jätkumise aeg!) (0)

Santose meestel jäi mäng eduseisust pooleli. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Kui lumesaju tõttu jäid täna nii Viljandis kui Pärnus ära vutimänge, siis Tartus jõuti Esiliiga kohtumist Santose ja Tallinna FCI Levadia U21 vahel küll alustada, ent mitte lõpetada.

Tartu Annelinna kunstmurustaadionil alustati kell 13 kerges lumesajus kohtumist ning 7. minutil asusid võõrustajad Karl Markus Kõivastiku väravast ka juhtima. Mängu käigus kogus lumesadu aga üha enam hoogu juurde ning 15. minutil otsustas peakohtunik Tanel Üprus matši katkestada.

Mäng jätkub esmaspäeval, 29. oktoobril kell 19.30. Katkestatud mäng tähendab seda, et taasalustatakse samast kohast, momendist ja minutist, kus mäng pooleli jäi.

Taasalustatud mängus võivad osaleda kõik mängijad, kellel on vastavalt juhendile õigus selle võistkonna eest mängus osaleda, välja arvatud mängijad, kes olid katkestatud mängul välja vahetatud, eemaldatud või kes pidid katkestatud mängu mängukeelu tõttu vahele jätma. Katkestatud mängul põhikoosseisus olnud mängija ei tohi taasalustatud mängu alustada vahetusmängijana. Võistkond tohib taasalustatud mängus teha mängu katkestamise hetkel järelejäänud arv vahetusi ehk antud juhul mõlemad viis tükki.

Ainsas laupäevases ärapeetud Esiliiga 34. vooru mängus alistas FC Elva Ats Joandi ja Jürgen Kuresoo väravatest 2:0 Keila. See tähendab, et Elva naasis samadele punktidele Tarvaga, kes on hetkel Premium liiga üleminekumängudele viival kohal.

Mitteametlikud protokollid:

27. oktoobril kell 13 Tartu Annelinna kunstmurustaadionil

Tartu FC Santos - Tallinna FCI Levadia U21 1:0 - mäng katkestati 15. minutil lumesaju tõttu