Luup peale | Vana trumpäss Kostja toimis jälle ja vinditas Eesti võidule (hinda mängijaid ja vaata galeriid!) (37)

Eesti koondis rõõmustamas Gibraltarile löödud värava üle. Foto: Jana Pipar / EJL

Eesti meeste jalgpallikoondis saavutas 2019. aasta teise võidu, kui alistas Victoria staadionil tohutu tugeva tuulega peetud maavõistluses kaljuriigi Gibraltari tänu Konstantin Vassiljevi 53. minuti meisterlikule karistuslöögile 1:0.

Ekstreemsed olud panid proovile jalgpallurite tarkuse, ettenägelikkuse, tähelepanelikkuse ja kohanemisvõime, sest mitmeid tavapäraseid võtteid ei olnud võimalik kas üldse või osaliselt kasutada.

Arvestada tuli ootamatustega ning esimesel poolajal oli nendega toimetulemisel raskusi mõlemal meeskonnal. Vaheaja järel kohanesid mõlemad paremini, ent Eestil oli lauda lüüa trump – Vassiljevi meisterlikkus – mis Gibraltaril puudus. See otsustas mängu ja tõi Sinisärkidele võidu. Soccernet.ee tähelepanekud kohtumisest:

1. Kostja pani maskeeringu enda kasuks tööle

Pole mingit põhjust salata või varjata, et Gibraltaril puhunud tugevad iilid mõjutasid kohtumist oluliselt. Tund enne mängu staadioni kõrval asuval maanduma pidanud reisilennuk sööstis tuule tõttu raja kohalt õhku tagasi ja suunati teise lennujaama. Selle artikli autori sülearvuti tõusis esimesel poolajal tuulest kantuna õhku nii, et lauda jäi puutuma vaid üks nurk.

Tuul oli tohutult tugev ja valmistas mängijatele pidevalt raskusi, eelkõige kõrgete pallide hindamisel. Konstantin Vassiljev teadis seda, kui 53. minutil karistuslöögiks palli taha asus. Kostja andis kehakeelega mõista, et tsenderdab. Maskeering pettis Gibraltari väravavahi Kyle Goldwini ära ning tuulelt hoogu juurde saanud löök maanduski võrgus.

Et koondisekarjääri 24. värava löönud Vassiljevi ootamatuks lahenduseks ei oldud valmis, viitab Gibraltari (väravavahi/treenerite) puudulikule kodutööle.

2. Noormängijate proovietendused pigem õnnestusid

Eesti peatreener Martin Reim sõnas päev enne kohtumist: "Noorematele on see hea test ning võimalus haarata koht põhikoosseisus või anda konkurentsi. Nagu näeme, on meil seda väga ja väga vaja." Põhikoosseisust liigitusid võimaluse haarajate alla Brent Lepistu ja Mark Oliver Roosnupp (Rauno Sappineni ja Madis Vihmanni kvaliteet koondisejalgpalli kontekstis on treeneritele sügisestest Rahvuste liiga mängudest enam-vähem selge) ja vahetusest pälvis arvestatava võimaluse (32 minutit) Frank Liivak. Kuidas see kolmik hakkama sai?

Mark Oliver Roosnupp (nr 17) tegi vasakul äärel südika partii. Foto: Jana Pipar / EJL

58 minutit mänginud Roosnupp esines õnnestunult. Mäng oli enese- ja sihikindel, meeskondliku tempo tajumine ja sellega kaasaminemine ei valmistanud probleeme. Vasakul äärel kombineeris mitmel puhul õnnestunud Dmitri Krugloviga ja oli ühel lainepikkusel teistegi tiimikaaslastega.

Lepistu tempo jäi esimesel poolajal aeglaseks, mitmel puhul ei liikunud pall tema juurest piisavalt kiiresti edasi ja rünnaku hoog vaibus. Vaheaja järel oli Lepistu oluliselt paremini mängus sees, liigutades palli kiiremini ning andes 58. minutil filigraanse söödu kaitseliini taha avanenud Mattias Käidile, kelle löögi Gibraltari puurivaht Goldwin tõrjus.

58. minutil Roosnupu asemel sekkunud ja mõlemal äärel tegutsenud Liivak jäi sellest kolmikust kõige kahvatumaks, sest palli vallates kaotas selle mitmel puhul kohmakate puudete tõttu. Samas kahevõitlustes näitas Liivak üles sümpaatset julgust, võites Eestile mitu standardolukorda.

Kokkuvõttes näitasid kõik kolm, et Reimil tasub nad ka juunikuisteks EM-valikmängudeks koondisesse kutsuda.

3. Aksalu kollane kaart oli kohtunikult õige otsus

Kohtumise esimene ärev moment tekkis 7. minutil, kui Madis Vihmann lubas kõrgel pallil maha põrgata selmet seda otse õhus rünnata. See pani Vihmanni sundseisu – tuli anda väravavaht Mihkel Aksalule tagasisööt, mis jäi aga nõrgaks ja pallini jõudis esimesena Gibraltari ründaja Tjay De Barr, kellele karistusalast välja rutanud Aksalu vea tegi.

Šotimaa kohtuniku Nicolas Walshi taskust tõusis Gibraltari publiku pahameeleks kollane kaart, mis oli ka õige otsus, sest enne Aksalu tehtud viga oli De Barr mänginud palli küljejoone suunas. Seega polnud tegu väravavõimalusega ja punane kaart jäi taskusse. Suutnuks Gibraltari ründaja suunata palli enne Aksalu poolt tehtud viga Eesti karistusalasse ja/või värava suunas, olnuks kaart punane.

Eesti koondise fännid Victoria staadionil Gibraltaril. Foto: Jana Pipar / EJL

Eesti meeskond pärast võitu fänne tänamas. Foto: Jana Pipar / EJL

4. Gibraltari jalgpallibuum on fakt

Kaljuriigi peatreener Julio Cesar Ribas lubas päev enne mängu, et kuigi punkte ei jagata, kohtleb ta maavõistlust Eestiga täie tõsidusega ja valikmänguna. Mängijatevalik kinnitas Ribase sõnu – Gibraltari algrivistusse kuulus vaid üks mängija (Alain Pons), kes laupäevases EM-valikmängus Iirimaa vastu seal ei olnud.

Kindel märk, et Gibraltari meeskond soovis mängust Eestiga tulemust, sest riigis on pärast sügisest Rahvuste liiga edu jalgpallibuum. Koondis on popp, mida kinnitas ka vaatamata ülituulisele ja -ebameeldivale ilmale staadionile kogunenud ligi 1500 pealtvaatajat (sh sadakond aktiivse fänlusega tegelejat, keda võib äkki isegi ultrateks liigitada). Aga kuna koondis mängib harva, siis soovitakse iga võimalus maksimaalselt ära kasutada. Täna see ei õnnestunud.

5. Võitu tuleb hinnata

Mis siis, et vastas oli kõigest Gibraltar, aga Eesti jaoks on iga võõrsil saavutatud võit väärtuslik. Eriti keerulistes tingimuste kiuste võetud. Eesti tahtejõud oli täna kodus mänginud Gibraltari omast tugevam ja see on ka võit omaette. Umbes 80 Eesti fänni olid võidust igatahes sillas. Rahul peab olema ka meeskond. Töö tehti korralikult ära. 

Mitteametlik protokoll:

26. märtsil kell 21.45 (Eesti aja järgi) Gibraltaril Victoria staadionil

Gibraltar - Eesti  0:1 (0:0)
53. Konstantin Vassiljev

Hoiatused: 78. Tjay De Barr - 7. Mihkel Aksalu
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Nicolas Walsh (Šotimaa)
Abikohtunikud: David Roome, Sean Carr (mõlemad Šotimaa)
Neljas kohtunik: Jason Barcelo (Gibraltar)

Gibraltar: Kyle Goldwin, Joseph Chipolina (48. Aymen Mouelhi), John Sergeant, Lee Casciaro (62. Reece Styche), Anthony Bardon (71. Jamie Coombes), Liam Walker, Alain Pons (46. Louie Annesley), Jayce Olivero, Roy Chipolina, Anthony Hernandez (63. Adam Priestley), Tjay De Barr (90+1. Ethan Jolley).
Varus: Matt Cafer, Dayle Coleing, Jean-Carlos Garcia, Ethan Jolley, Louie Annesley, Reece Styche, Erin Barnett, Aymen Mouelhi, Andrew Hernandez, Ethan Britto, Jamie Coombes, Adam Priestley.

Eesti: Mihkel Aksalu, Dmitri Kruglov, Karol Mets, Madis Vihmann, Gert Kams (44. Nikita Baranov), Brent Lepistu, Mattias Käit, Mark Oliver Roosnupp (58. Frank Liivak), Konstantin Vassiljev, Sergei Zenjov (78. Henrik Ojamaa), Rauno Sappinen (71. Henri Anier).
Varus: Sergei Lepmets, Marko Meerits, Artur Pikk, Märten Kuusk, Henri Anier, Frank Liivak, Henrik Ojamaa, Ken Kallaste, Artjom Dmitrijev, Nikita Baranov, Taijo Teniste.

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: JANA PIPAR
SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Laura   •  
(213.219.79.***)
Arvata oligi et ott ei näe punast aksalu jama peale ja sillas sellest võidust aga noh, igal ühel oma arvamus
oijah   •  
(90.191.208.***)
Ole hea vaata Liivaku mäng videos üle ning võid siis tema koondisesse kutsumise idees mõned korrektuurid teha.
Mart   •  
(212.53.96.***)
Kas Ott unustas väravavahi suluseisu kingituse juhuslikult?
Murekik kodanik   •  
(188.238.109.***)
Rahul peab olema ka meeskond. Töö tehti korralikult ära.

Millist mängu sina vaatasid?
Kohutavad puuted, kehv kaitsetöö ja suutmatus palliga midagi korralikku viimasel ründekolmandikul teha on esimesed mõtted, mis pähe tulevad. 11 profijalgpallurit, kellele peab treener platsi ääres karjuma JÄRGI nagu Kuressaare noorte satsis on lihtsalt piinlik vaadata. Gibraltar vääris siit viiki/võitu, mis neil ka ülekohtuselt ära võeti. Vaadake Gibraltari laupäevast mängu Iiri vastu (muide 4-3-3 taktikaga) ja võrrelge Eesti omaga. Kurb aga tõsi, Eesti koondis on hetkel masendavas madalseisus ja mingeid muudatusi tuleb teha.
to Murekik kodanik   •  
(212.53.96.***)
ära unusta kellele kuulub enamusosalus Soccernetis
asdf   •  
(146.255.182.***)
Vihmanni ja Metsa kaitsetöö oli lihtsalt KOHUTAV!
Sinised prillid   •  
(146.255.180.***)
Aksalule oleks pidanud kindlalt punanse ära väänama. Liivaku mäng pigem ei avaldanud muljet - selle muidugi võib tugeva tuule süüks kanda.
Punane kaart   •  
(2001:7d0:8bb5:5980:f85.***)
Ma ausalt isegi ei oodanud , et sealt võiks punane tulla, kuna enne sissesõitu suutis mängija juba palli väravast nii kaugele suunata, et ei oleks ohtu väravale olnud.
asd   •  
(2001:7d0:8a1f:3580:3cb.***)
Joppas, et tuul nii rämedalt pani palli keerlema ja teiseks, et kohtunik vastaste värava ära võttis.
Muretu kodanik   •  
(37.157.100.***)
Delfi debiilikud on jõudnud juba siia ka vinguma tulla ja Eesti koondist vaenama.
vänaoss   •  
(85.253.211.***)
maha ekre ja pohlik
ohjah   •  
(82.131.40.***)
Eesti koondise mängud on jah hetkel ikka 0 emotsiooni pakkuvad. No mitte kui millegiga ei saada hakkama. Kui miski mind üldse Lillekülasse kutsub sel aastal, siis see, et lähen Saksamaale kaasa elama.
Karol Mets on minu jaoks Reimi käe all nagu hoopis teine jalgpallur, kui ta Magnuse käe all oli. Täiesti alla käinud, nii palju puterdamisi, et jube. Võime ju Reimile head aega öelda aga ega meil kedagi asemele nagunii poleks võtta, niiet lihtsalt kannatame veel paar aastat kuni sealt noortekoondistest uued kutid, nagu Käit hetkel, peale kasvavad ja siis ehk hakkab lõpuks midagi muutuma ka. Hetke mängijatega me ei jõua kuhugi. Pooled juba pensioni eas varsti ja teised oma klubikarjääriga juba võimalused raisku lasknud.
Joss   •  
(146.255.180.***)
Reimil puuduvad munad, et ründavat ja atraktiivset jalgpalli mängida, nii lihtne see ongi. Koondis vajab kiirelt mingit muutust, sest sellist jama ei suuda enam keegi vaadata.
Ausalt   •  
(146.255.182.***)
Kohutav mäng,ülikoba värav. Gibraltar survestas ja otsis väravat , saigi ilusa, aga sihiga varastati. Mängu alguses 100% punane Eesti väravavahile jäi andmata. Peeglisse vaatamise koht. 35000 elanikku väärisid rohkemat
Neeme   •  
(37.157.97.***)
Reim, kui mees oled,astu ise tagasi. Tulemused tulemusteks, aga mängupilt on kohutav mitte ainult selles mängus...
Soovitaja   •  
(2001:7d0:8265:3580:c16.***)
Ojamaa Sapovalov Zenjov

Käit. Kostja

Mets

Pikk. Tamm. Klavan. Teniste

LepmetsMinu meelest võiks koondis mängida 4-3-3, ründavat
Turuuuring   •  
(195.250.177.***)
Mourinho on töötu hetkel? :)
muigega   •  
(88.196.48.***)
Peale Kostja värvat jäi meie meeste mäng päris seisma. isegi vahetusmehed ei suutnud enam käim vedada. Kohutav. Vedas, et Vassiljev oma ära lõi ja kohtunikud Gibraltaril igati reeglitepärase värava ära võtsid. Krt küll kuhu mutta on Eesti koondisejalka langenud samas kui väikeriigid pidevalt arenevad.
Huviline   •  
(193.40.147.***)
Ei tea kas Ott oli purjus mängu vaadates või segas tuul nii palju, et sellist soga kirjutab. Häbi Ott.
trummel   •  
(82.131.86.***)
Oti emotsionaalselt ülevoolavad artiklid, see tema stiil on hakanud mind väsitama. Oli aeg, kus see stiil oli kui sõõm värsket õhku läppunud õhuga spordimeedias, aga enam see "vaikus" ei kanna. Mulle isiklikult on palju sümpaatsem Raul Ojasaare stiil, aga tema vist pole otseselt kirjutav ajakirjanik, teeb vaid poodkaaste jms ja hästi teeb. Tema võinuks ka eilse mängu kokku võtta ja see oli halb. 1:0 võit (võime ju öelda, et võit on võit ja vahet pole) ja lihtsalt vedas, et see mäng viigi või veel hullem kaotusega ei lõppenud. Isegi puujalgade mängust võib rõõmu tundua, kui on näha, et meeskond on meeskond, et platsil on vähemalt üks mängija, kes hoiab moraali üleval ja ergutab oma meeskonnakaaslasi, eile ma sellist meest platsil ei näinud.
muigega   •  
(88.196.48.***)
Ja veel. Ei ole meeskonnal palatsile joostes mingit treenerite poolt ettevalmistatud mänguplaani ning trennis lihvitud käike. Kõik on kuidagi juhuslik ja spontaanne. Kui joppab, siis joppab ja lüüakse üks värav ära kui ei joppa joostakse kogu mäng lihtsalt vastase pealesurutud taktis kaasa. Lisaks lonkab meeste individuaalne oskus.
mnjaa   •  
(62.65.32.***)
Soccerneti ja Oti kirjutusi viimasel ajal lugedes, siis see EJL käejäg on ikka üha tugevam soccerneti kohal. Kurb tõdeda, aga paistab, et pikas plaanis tuleb soccerneti lugemisest loobuda ja mõne päevalehe spordileheküljele ümber kolida, sest need "rohelised prillid" hakkavad juba ära väsitama.

See on ikka päris pekkis, kui ajakirjanik näeb hoopis teist mängu või veel kurvem kirjutab teadlikult musta valgeks. Nimetagem asju õigete nimedega: eilne oli JÄRJEKORDNE sitt mäng Reimi juhendatava koondise poolt, kus TAASKORD ei vedanud välja ei Baranov, Vihmann, Sappinen, Lepistu. Ometi topitakse neid mehi massiliselt koondisesse. Nimetada eilset mängu võiduks on täielik debiilsus - see oli kohtuniku kingitus, mis meile eile osaks sai. Täna hommikul võivad reaalselt Gibraltari inimesed pea püsti ringi käia, aga meie peaksime häbenema.
Hea meel   •  
(62.65.236.***)
Eile kohe pärast mängu seda artiklit lugedes mõtlesin endamisi, et kas Ott teeb nalja või räägib tõsiselt. Pärast neid kommentaare on usk vähemalt fännidesse taastunud.

See Eesti mäng ajab vihale. Kõik on lihtsalt sellised puujalad. Ja need mängijad saavad mängimise eest palka. See on ajuvaba.
to oijah   •  
(2001:7d0:890e:fa80:108.***)
Ei olnud see Liivak nii kohutav midagi.
va   •  
(80.235.72.***)
Mängisid hästi. Tubli!
To Soovitaja   •  
(193.203.196.***)
Praegusel hetkel on võib-olla sinu plaan veel enam-vähem, aga tuleviku perspektiivis ilmselt vajaks korrektuure.

VÄRAVAVAHID
Praegu: Lepmets, Meerits, Aksalu, Toom
Tulevik: Hein, Nõmm, Igonen, Vaikla

Kommentaar: Lepmets on pisut vana juba, aga teeb oma töö ära. Samas tuleviku mõttes, kauaks teda on? Peaks hakkama vaatama Meeritsa või kellegi noorema poole - Hein, Vaikla, Igonen, Nõmm. See muidugi eeldaks, et eelmainitud teeksid sammu edasi ja saaksid kõvasti praktikat. Aksalu on viimasel ajal nii ebastabiilne, et kahju kohe ta mängu vaadata, leiaks ta oma mängu üles oleks ta endiselt variant. Praegu on ta minu silmis langenud kolmandaks.

KAITSELIIN
Praegu: Kruglov, Pikk, Kallaste, Klavan, Jääger, Baranov, Teniste, Kams, Mets, Tamm, Vihmann
Tulevik: Elhi, Lipp, Kuusk?, Hindrek Ojamaa, Saliste (Ei trolli, tglt ka vbla saab asja neist viimastest), ...

Kommentaar: Kõige paremini mehitatud liin tegelikult, valikut nagu on, aga kui passi ja tervist vaatama hakata, siis jäävad järele ainult Baranov, Mets, Tamm, Vihmann, Pikk ja ka ehk Kallaste? Viimati mainitud, aga on näidanud kole ebastabiilset mängu. PS! Mets pole poolkaitsja, palun teda kaitses kasutada. Kui viimati mainitud mänguaega saavad ehk ei tegele enam lollustega väljakul? Praegu nad lambad seal taga,


POOLKAITSE
Praegu: Ojamaa, Käit, Vassiljev, Ar. Dmitrijev, Zenjov, Liivak, Luts, Lepistu, Antonov, Roosnupp, Sander Puri
Tulevik: Herol, Miller, Ainsalu ja Grusiin (Vassiljevi asendusena)

Kommentaar: Ega ei oskagi välja tuua noortest, kellel on tulevikus potentsiaali, võib-olla Herol, Miller, Roosnupp, Ainsalu? Ehk keegi, kes pole veel õitsele löönud? Vanematest, ehk meie grusiin võiks asendada Vassiljevit oma loovusega, aga samas Eesti liiga tase, koondise tempo on ikka midagi muud. Antonov on teinud ka sammu tagasi, kuigi ehk võib veel end leida - koondise mõistes ju võiks?

RÜNNE
Praegu: Anier, Sappinen, Purje
Tulevik: Sapovalov, ... ?

Kommentaar: Kõige kehvem seis ilmselt. Pole selliseid erinevaid ründajaid ka võtta. A la target man (Tamme stiilis), avaneja (kiire), tehniline?!?. Loodame, et noortest tuleb selliseid.

___________
Antud meestega olekski vist mõistlik mängida 433 või siis 451(4-2-3-1).
Praegu ehk parim koosseis 451 puhul, kui kõik eelnimetatutest terved oleksid. Pinke paika ei hakka panema, aga osad eelpool nimetatutest võiksid kindlasti olla ka pingil.

Lepmets
Teniste-Jääger-Klavan-Pikk
Ar.Dmitrjev-Käit
Luts-Vassiljev*-Ojamaa
Anier

*Kahetised tunded temaga. Aeg hakkab läbi saama.

Lähiajal ehk midagi sellist hoopis (kui vanad peerud eest ära lähevad?):

Meerits
Elhi-Tamm-Mets-Pikk
Antonov-Lepistu
Käit-Beglarashvili*-Roosnupp
Sapovalov

*Suudab astuda Vassiljevi kingadesse üldse?

Pole nüüd ekspert, kes kus eelistab mängida, aga see võiks olla näiteks üks variant. Kindlasti unustasin mainida palju toredaid jalgpallureid, kellel oleks tulevikus potensiaali. Raske ka ette näha, kes avaneb, kes mitte. Üks hetk peab kardinaalse sammu tegema, a la Saksamaa stiilis ja edasi minema võimalike tulevikutegijatega. Kaua me veel laseme liugu vanade peal, kes tasemelt kindlasti enam sammu edasi ei tee?
hm   •  
(165.225.68.***)
Selle analüüsi põhjal ütleks et tulevik on väga sünge ja s*tt.
Henri Olen   •  
(78.28.114.***)
Henri Anier ei ole ründaja vaid võikski hakata elukutseliselt Tinderi date-idega tegelema. Täiesti kasutu mees seal ees kes ei suuda ühtegi 1-1 olukorda ära lahendada. Ja Reim võiks oma jalka kooli videoid VHS-ile edasi teha mitte koondise treener olla. Koguaeg on sama jutt noh me ei lähe võitma jne ja istume taga 10 mehega.
Jama   •  
(188.238.98.***)
Reim on tubli ja kogenud mees aga mitte a koondse treener kahjuks.Kui ta ise pm ainult Eestis mänginud siis mida on tal rääkida meie mängijatega kes peamiselt välismaal elu aeg mänginud?Meil vaja tuua treener välismaalt.Ja Poom ja Oper võivad jätkata abidena.Vot nii.
to jamale   •  
(213.180.19.***)
Poom ja Ooper võiks uue treeneri puhul veel proovida, küll aga peaks uue koha endale leidma Janno Kivisild, kes tundub mulle on just nagu miski müstiline teflonmees.
To to soovitaja   •  
(37.157.9.***)
Usun, et sinna ründajate alla võiks veel Sappineni ka liigitada. Mees ju tegelikult veel noor ja kui lõpetatakse see sihitu pika ladumine ette, võib ta olla koondises täitsa kasulik.
to to to soovitaja   •  
(62.65.236.***)
Ära kujuta ette.
Andekas Ründaja   •  
(146.255.181.***)
Oeh, õnneks ei ostnud valikmängude pileteid ette ära. Neid koslepeid, mis tulema hakkavad, ei taha küll oma silmaga ja raha eest näha.
Ehk   •  
(46.101.78.***)
Arbeiter treeneriks, on ründava stiiliga?
Mündi maag   •  
(2001:7d0:84c3:7480:654.***)
Ilmselgelt Ott Järela muheleb, et sellise trolli artikli kirjutas. Loomulikult mäng oli hale ja Gibraltar oli kõvema tahtejõuga
Hm   •  
(2a02:1811:5077:4e00:e1.***)
Kellele veel Soome mängus Rasmus Peetson muljet avaldas? Klubis küll ei mängi, aga toona üks terevamaid vendi..
Oki   •  
(93.185.255.***)
Noortest tooksin ma esile Hein, Šapovalov, Lipp, Tunjov, Soomets, Jürgens, Käit, Järvelaid, A. M. Tamm (Kalju), Komlov, M. A. Lepik

Sisene
Nesterov võttis sihikule endise koduklubi Levadia
PREMIUM LIIGA ÜLLATUSTEROHKE PÄEV
Luup peale | Tulevik tegi Floraga seda, mida Kalju, Levadia ega keegi teine pole suutnud  (galerii!)
CAGLIARILE VÕÕRSILT PUNKT
Klassi näidanud Klavan hoidis Ribery ja kompanii kuival
VÄLISMAA
LEPMETSA SAAGA UUS PEATÜKK
EESTIT OOTAB ITAALIA
Eesti kohtub maavõistluses neljakordse maailmameistriga
MUST MÕTISKLES
Matthäusi abiga õnneliku lõpuga suvemuinasjuttu avastamas
HELIS JA SÕNAS
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
11
9
1
1
29:8
28
2.
Nõmme Kalju FC
11
7
1
3
21:6
22
3.
Tallinna FCI Levadia
11
6
3
2
25:15
21
4.
Paide Linnameeskond
11
7
0
4
23:12
21
5.
Viljandi JK Tulevik
11
6
0
5
17:20
18
6.
FC Kuressaare
11
4
1
6
10:18
13
7.
Tartu JK Tammeka
11
3
2
6
8:17
11
8.
Tallinna JK Legion
11
2
3
6
6:13
9
9.
JK Tallinna Kalev
11
2
2
7
6:28
8
10.
JK Narva Trans
11
1
3
7
12:20
6
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
28
Nõmme Kalju FC
22
Tallinna FCI Levadia
21
Paide Linnameeskond
21
Viljandi JK Tulevik
18
FC Kuressaare
13
Tartu JK Tammeka
11
Tallinna JK Legion
9
JK Tallinna Kalev
8
JK Narva Trans
6
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK