Messi tassis Barcelona kahel korral kaotusseisust välja ja lõpetas kübaratrikiga mängu (täiendatud) (2)

Hispaania kõrgliiga 25. voorus teenis tabeliliider Barcelona raske võidu, kui võõrsil seljatati 4:2 Sevilla.

Barcelona oli erinevate sarjade peale teinud viimases viies mängus koguni neli viigimängu ja võitnud 16. veebruaril 1:0 Real Valladolidi. Meeskonna keskkaitsja Gerard Pique tõi juba eelmisel nädalavahetusel välja, et probleeme jagub ja nüüdki paistis kõik sama rada pidi kulgevat. Teisel poolajal kõik aga muutus.

22. minutil nõelas Sevilla kontrarünnakuga ning Jesus Navase väravast asuti juhtima. Mõni hetk hiljem seadis viigi tabloole Lionel Messi, aga Argentina koondise kaitsemängija Gabriel Mercado väravast said võõrustajad poolajale ikkagi eduseisust minna.

Barcelona otsis pikalt vastust ja 67. minutil oligi Messi taas täpne. Paistis, et Ernesto Valverde hoolealused peavad nüüdki punktiga leppima, aga ei keegi muu kui Messi otsustas 85. minutil mängu ära ja sai hakkama karjääri 50. kübaratrikiga. Üleminutitel pani oma pikale väravapõuale punkti ka Luis Suarez, kes viimati tegi skoori 30. jaanuari karikamängus just Sevilla vastu.

Päeva teistes mängudes olid võidukad veel Getafe ja Athletic Bilbao. Väravaid ei löödud Deportivo Alavesi ja Celta de Vigo kohtumises.

Sevilla - Barcelona 2:4 (2:1)
22. Jesus Navas, 42. Gabriel Mercado - 26., 67., 85. Lionel Messi, 90+3. Luis Suarez

Getafe - Rayo Vallecano 2:1 (1:0)