Napp võit kindlustas Transile viienda koha ja saatis Tuleviku sisuliselt üleminekumängudele (0)

Premium liiga 33. voorus kindlustas Narva Trans 1:0 võiduga Viljandi Tuleviku üle endale viienda koha. Tuleviku lootused üleminekumängudest pääseda said aga tõenäoliselt lõpliku löögi.

Nägid mängu? Hinda mängijaid!

Transil läks skoori avamiseks aega vaid vähem kui kolm minutit. Denis Poljakovi nurgalöögi järel saatis peaga palli väravasse vigastuse tõttu viimati kuu aega tagasi  platsil käinud Bi Sehi Elysee Irie.

Veerandtunnise mängu järel langes pall viie minuti jooksul karistusalas kahel korral ohtlikult Vlasi Sinjavski jalale, kuid mõlemal puhul noore ääreründaja löök ebaõnnestus. Hoolimata mitmetest standardolukordadest jäidki need Viljandi sisuliselt ainsateks reaalseteks võimalusteks.

Transil oli lisaks väravale veel kaks väga korralikku võimalust eduseisu suurendada. Viktor Plotnikovi ja Ilja Ferapontovi hea eeltöö järel lõi Aleksandr Zakarljuka 30. minutil heast positsioonist palli napilt postist mööda. Viis minutit hiljem ebaõnnestus värava ees täiesti vaba olnud Plotnikovi pealöök.

Teine poolaeg kulges pea täielikult Transi taktikepi all. Ainus reaalne väravavõimalus tekkis Zakarljukale, kelle üritus nurgalöögi järel läks napilt postist mööda. See-eest Viljandi ei suutnud oma paljudest standardolukordadest midagi ohtlikku tekitada.

Viljandi vahe kaheksandal kohal oleva Paidega on kolm vooru enne hooaja lõppu kuus punkti. Viljandil tuleb veel hooaja lõpus mängida nii Levadia kui ka Kaljuga, Paidet ootab muuhulgas ees ka mäng Pärnu Vaprusega. Narva Trans kindlustas endale võiduga viienda positsiooni.

Mängu parim - Bi Sehi Elysee Irie

Transi kaitseliin oli täna sisuliselt lukus ning kaptenipaela kandnud Iriel oli selles kandev roll. Boonusena lõi Elevandiluuranniku mängumees võiduvärava.