Nelja mängijat testinud Kalev kaotas järjestikuste minutite väravatest Transile (galerii!) (0)

Nelja mängijat testinud Tallinna Kalev kaotas Taliturniiri kohtumises Narva Transile 0:2. Väravad löödi esimesel poolajal kahel järjestikusel minutil.

Testitavatest esindasid Kalevit Ranon Kriisa, Vadim Mihhailov, Daniil Petrunin ja Joonas Luts. Keskkaitsja Kriisa tegi eelmisel hooajal FC Kuressaare eest kaasa kõik 30 Premium liiga mängu algusest lõpuni, kuid lahkus hooaja järel Kurest, kuna ei jõudnud klubiga jätkamise tingimuste osas kokkuleppele. Kalevis on ta varasemalt mänginud.

Poolkaitsja Vadim Mihhailov on Transi kasvandik, kes veetis eelmised kaks aastat Maardu Linnameeskonnas. Kaitsja Daniil Petrunin esindas viimati Premium liigas Viljandi Tulevikku ning on mänginud tänavusel Taliturniiril nii Tallinna Levadia kui ka Pärnu Vapruse eest. Poolkaitsja Joonas Luts on kandnud senise karjääri jooksul Tartu Santose ja Welco särki.

Petrunin tegi tänase kohtumise kaasa algusest lõpuni, ülejäänud testitavad mängisid 63 minutit.

Transi kapten Bi Sehi Elysee Irie sai juba kolmandal minutil Lutsu käega näopiirkonda ning vahetati peagi välja. Tema asemele sisse vahetatud Aleksandr Zakaljuka teenis 25. minutil penalti, kui röövis karistusala juures Kriisalt palli ning kukutati kastis Stiven Raideri poolt. Zakarljuka realiseeris ise penalti, lüües selle alla nurka.

Juba järgmisel minutil lõi iluvärava Eduard Golovljov, kes märkas, et Raider on väravast väljas, ning tõstis Kalevi pallikaotuse järel mänguvahendi kaugelt ühe puutega võrku.