VAATA JÄRELE: Flora võitis Pajo kübaratriki toel Tallinna miniderbi (0)

Esiliiga 16. voorule tõmmati joon alla Maarjamäe staadionil, kus FC Flora võitis Tallinna miniderbi FCI Levadia vastu 3:1. Mängu saab järele vaadata Soccernet.ee-st.

Neljast väravast koguni kolm löödi penaltipunktilt. Flora asus mängu Tristan Pajo penaltist 18. minutil juhtima, kuid Sergei Mošnikov lõi seitse minutit hiljem penaltist 1:1 viigi. Selle seisuga mindi ka poolajapausile.

Flora taastas eduseisu 59. minutil, kui Pajo realiseeris järjekordse penalti. Sellele enam Levadial vastust polnud, vaid hoopis Flora lisas kolmanda värava, kui Pajo realiseeris 69. minutil üks-üks olukorra Oliver Ani vastu.

Flora duubel tõusis 30 punktiga kolmandale kohale, kaotades mängu rohkem pidanud Harju Laagrile kuue ja Tartu Welcole ühe punktiga. Levadia duubel jätkab 23 punktiga kuuendal tabelireal.