Paide lõi Kaljule sajanda minuti võiduvärava, Levadia alistas Transi (7)

Premium liiga kaheksanda vooru keskses kohtumises lõi Paide Linnameeskond võiduvärava 90+10. minutil ning alistas Nõmme Kalju 2:1.

Esimesena skooris Kalju ründaja Aleksandr Volkov, aga 82. minutil Andre Frolov viigistas ja sügaval üleajal jõudis sihile Sergei Mošnikov.

Teises samaaegses kohtumises lasi Tallinna Levadia 3:0 eduseisust mängul ärevaks minna, aga sai siiski Narva Transi üle 3:2 võidu.

Mitteametlikud protokollid:

21. aprillil kell 19.30 Paide kunstmurustaadionil

Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 2:1 (0:1)

Neljas kohtunik: Jagnar Jakobson

Paide: Mihkel Aksalu, Joel Kokla (69. Sekou Amadou Camara), Martin Kase, Ishaku Konda, Hindrek Ojamaa, Karl Mööl, Sander Sinilaid, Kevor Palumets, Andre Frolov, Kevin Kauber (64. Sergei Mošnikov), Henri Anier.
Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Hadji Drame, Sergei Mošnikov, Sekou Amadou Camara, Siim Aer, Rasmus Kallas.

Kalju: Marko Meerits (90+5. Sergei Lepmets), Aleksandr Kulinitš, Mihhail Babitšev, Vladimir Avilov, Andri Markovitš, Deniss Tjapkin, Igor Subbotin, Pavel Marin, Alex Matthias Tamm, Kaspar Paur (90+1. Kaarel Usta), Aleksandr Volkov (79. Vladislav Homutov).
Varus: Sergei Lepmets, Giannis Tsivelekidis, Vladislav Homutov, Aleksandr Ivanjušin, Kaarel Usta, Mark Edur, Amir Natho.

21. aprillil kell 20.00 Tallinnas Sportland Arenal

Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans 3:2 (2:0)
3. Volodõmõr Bajenko, 25. Zakaria Beglarišvili, 61. Frank Liivak - 68. Eduard Golovljov, 83. Artjom Škinjov

Väravasöödud: 3. x, 25. Mark Oliver Roosnupp, 61. Zakaria Beglarišvili - 68. Gleb Pevtsov, 83. x
Hoiatused: 41. Anton Tolordava, 90+3. Frank Liivak - 21. Deniss Poljakov
Mänguolud: +9, selge ilm; kunstmuru väga heas seisukorras
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei, Anni Rahula
Neljas kohtunik: Denis Petrov

Levadia: Karl Andre Vallner, Ilja Antonov, Anton Tolordava, Milijan Ilic, Volodõmõr Bajenko, Zakaria Beglarišvili, Igor Žurahhovski (53. Brent Lepistu), Bogdan Vaštšuk (72. Artjom Komlov), Mark Oliver Roosnupp, Frank Liivak, Hannes Anier (64. Ernest Agyiri).
Varus: Artur Kotenko, Brent Lepistu, Ernest Agyiri, Markus Jürgenson, Trevor Elhi, Artjom Komlov, Karl Rudolf Õigus.

Trans: Richard Aland, Tabrezi Davlatmir, Roman Nesterovski, Bi Sehi Elysee Irie, Artjom Škinjov, Nikita Mihhailov, Deniss Poljakov (46. Eduard Golovljov), Aleksandr Zakarljuka (72. Raivo Saar), Mihhail Belov, Vitali Kalenkovitš, Nikolai Vdovitšenko (66. Gleb Pevtsov).
Varus: Maksim Pavlov, Gleb Pevtsov, Daaniel Maanas, Raivo Saar, Sergei Kondrattsev, Martin Käos, Eduard Golovljov.