Pärnu sai Balti liigas Leedu meistrilt kaheksaväravalise sauna (0)

Pärnu JK naiskond. Foto: PJK / Facebook

Naiste Balti liigas pidi Pärnu JK koduväljakul tunnistama Leedu valitseva meisterklubi Gintra-Universitetase suurt 8:0 paremust.

Külalistel kulus skoori avamiseks 19 minutit, kuid poolajapausil mindi juba 0:5 seisul ning teisel poolajal lisas Gintra veel kolm tabamust. Pärnul on nüüd Balti liigas kirjas kahest mängust kaks kaotust, sest kolmapäeval jäädi samuti koduplatsil 0:3 alla FC Florale.

Gintra-Universitetas sai aga teise võidu, sest neil on eelmisest nädalast tabelis 5:1 võit Riia jalgpallikooli naiskonna üle. Tabelis ollakse tänu paremale väravate vahele Flora ees liidrid, kuid samas tasub märkida, et näiteks Riia Dinamo pole veel Balti liiga mängudega alustanudki.