Penalti kasutamata jätnud Flora kaotas Valmierale kuivalt (2)

Selle foto asemele ilmub otsepildi pleier. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Tallinna Flora kaotas Viljandis oma kolmandas hooajaeelses mängus Valmierale 0:2. Läti klubi lõi mõlemal poolajal ühe värava, eestlaste poolelt jättis Tristan Pajo realiseerimata penalti.

• Vabandame, tehnilistel põhjustel otseülekannet ei toimunud.

Valmiera avas skoori 40. minutil. Djibril Gueye tsenderdas, Alioune Ndoye jättis peaga palli keskele ning Lukass Vapne võttis selle endale ette ja sahistas kindlalt võrku.

Teise tabamuse olukorras 70. minutil tegi Jeremy Porsan vasakult äärelt läbimurde ning pärast florakate ebakõla skooris Džeisons Bambula. Kõigest kaks minutit hiljem oli Pajol kasutada penalti, kuid tema löögi tõrjus Valmiera puurivaht altnurgast ära.

Flora eest mängis täna pool tundi Rootsis sündinud Eesti noortekoondise poolkaitsja Oliver Nikola Cekredzi (18), kes on klubijalgpallis esindanud Hammarby ja Brommapojkarna noortetiime.

Selle aasta eelmistest matšidest oli Floral kirjas 3:1 võit Liepaja üle ning 0:3 kaotus Tallinna Levadiale.

Valmiera tuli üle-eelmisel hooajal Läti meistriks, kuid jäi mullu riigi kõrgliigas Riia FS-i, Riia FC ja Auda järel neljandaks.