Pikk ette (ja ise järele) | Tunjovi koondisesse kutsumisega pole Voolaidil midagi kaotada (71)

Tunjov noortekoondise särgis. Foto: Liisi Troska

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 49. saade keskendub oma esimeses pooles Eesti koondise tasemel jalgpallurite personaalküsimustele.

Alustame Georgi Tunjoviga, kelle kaasamisega Eesti A-koondisesse poleks Karel Voolaidil midagi kaotada. Alates 14:05 räägime Henrik Ojamaa värskest klubivahetusest, alates 21:45 tuleb juttu Zakaria Beglarišvilist ning alates 28:28 Madis Vihmanni karjääri lõpetamisest.

Alates 36:23 räägime ambitsioonikast Legionist, alates 44:28 Narva Transist ning alates 49:15 Nõmme Kalju ja FC Flora matšil nähtust ning järeldatust. Saate lõpus alates 52:35 kiikame välismaale ning juttu tuleb Saksamaast, Inglismaast, Hispaaniast ja Prantsusmaal löödud kummalisest omaväravast. Saate tegid Kasper Elissaar, Rasmus Voolaid ja Ott Järvela.

REKLAAM

Järgmise saate tarvis on oodatud kuulajate küsimused, mida võib esitada antud artikli kommentaariumis, Soccerneti foorumis, meie Facebookis, Twitteris teemaviitega #pikkette ja meilitsi, saates e-kirja uudised@soccernet.ee.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Timbu Limbu   •  
(62.65.21.***)
Voolaid kutsub koondisesse ainult neid mängijaid kes on talle etteantud paberil kirjas. Tunjov sõlmis lepingu vale agendiga, oleks vestiga käed löönud, oleks ka automaatselt selles listis.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Ma ei saa aru, miks Tunjovi nüüd nii eriliselt sinna A-koondisesse ajakirjanike poolt surutakse? Kas see on siiras huvi talendi vastu? Kas ajakirjanikud tahaks näha oma silmaga, kas tõesti on nii hea. Kas see on järellainetus 8:0 kaotusele saksamaale, mis emotsionaalselt sunnib muutusi koondises kiiremini tegema. Kas on ajakirjanikel mingi eriline vajadus sõna sekka öelda ja protsesse mõjutada ja suunata lootes?

Mitu meie jalgpalli ajakirjenkest on ise arvestataval tasemel jalgpallialaselt haritud: oma praktiline mängija kogemus, treeneri kogemus, lapsevanema kogemus, jalgpalli alane koolitus (kursused, koolitused, ülikool, suhted tipp asjatundijatega)?

Kui Lauri Nuuma, Argo Arbeiter, Jürgen Henn, Arno Pijpers peatreenri valikuid argumenteeritult hindaksid jääb seal vaatamata nende ametialasele pädevusele varu nende subjektiivsusele, kus osaliselt on tegu maitse küsimusega, kes mida hindab.


107 minutit meeste tasemel on vaevalt mingi tõestu su tasemest - kui saaks stabiilselt kasvõi rotatsiooni või vahetusmehene peale oleksin ka nõus. Siinjuures tuleb märkida, et klubi puhul, kes on raskustes liigas püsimisega, on liigamängude kooseisu kuulumine kindlasti rohkem näitaja. Seal on aga tulnud see üks vahetusest sekkumine. Seejärel anti enda tõestamise võimalus sellel tasemel see 90 karikamängus ja seeärel pole mänguaega saanud. See on vast ka kõnekas. Pole ka näinud itaalia vutiväljandeid, kus Spali treener räägiks Tunjovist ja oma plaanidest ja oma arvamusest tema kohta.
Itaalia tase kindlasti kõrge ja Tunjov oma potensiaali jõuda kindlasti kaugele. Aga hetkel võiks A-koondisele sama hästi soovitada ka Jürgensit, kes on igal tasemel oma väravalöömise oskust tõestanud. Meeste seas on tegemas tõsiseid samme üliandekas Maksim Paskotši jne. U21 on mitmeid, kes ihkavad teha järgmist sammu A-koondisesse see aasta ja teevad kõvasti tööd selle nimel kindlasti tööd ja mitmed (näiteks Soomets, Välja jne). Nendel on juba praegu meeste eesti PL tasemelt mänge ette näidata ja soovad hooaja vältel lisa.
Või mis sellest kõigest arvata?
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Nüüd on ka huvitav älgida. mis Tunjovist saab, kus uus treener palgati.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Treeningutel paistab, et jätkab.
EstonVilla   •  
(217.146.82.***)
Kas mängijakogemus on vajalik et jalgpallist aru saada?
Palju on eksprofessionaalseid kes pole suutnud treenerina üldse hakkama saada ja parimad tipptreenerid pole jalgpalli kõrgel tasemel mänginud
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Eston Villa

Ma ei rääkinud treeneriks olemisest ja sellega ma ei usu, et koondise tasemel meie kallid ajakirjanikud hakkama saaksid.
Tahtsin lihtsalt märkida, et ma ei tea kui heal tasemel meie ajakirjanduse jalgpalli alaselt on. Ma ei nõua neilt tippmängijaks olemist või ülde mängijakogemust.

Lihtsalt ajakirjanike huvi Tunjov koondisesse suruda tundub kergelt üle võllij ja pigem emotsioon kui reaalne olukorra hindamine. Muidugi jalgpall ongi piisavalt subjektiivne. Hea oleks saada selle karikamängu, kus ta 90 min platsil oli, videokokkuvõtte kõikidest tema ettevõtmistest selles mängus. Minul seda pole - kas kellelgi on? Mitte ainult highlights vaid just all action koondvidea sellest mängust. Oskaks paremini analüüsida.
peters   •  
(90.191.1.***)
See hala on jah tsipa üle võlli. Ott omab üldsegi absoluutset tõde, kasvõi teise Oti hindamisel.
sanderk   •  
(90.190.198.***)
Kuule, Taavi
Kui sa ka Eesti meeste PLi loed ka ikkagi meeste mänguks, siis Tunjovil on meeste tasemel üle 107 minuti.
Teido Kask   •  
(88.196.240.***)
Võrdleme siin männikäbisid rohulibledega praegu. Lisaks on jh Tunjovil Narva eest rohkem mänge ja minuteid kui 107.
-soccerfann-   •  
(89.235.232.***)
Karikamängu Milani vastu sai vaadatud, kuid tundub, et paljud pole mängu näinud ja analüüsivad vaid selle pealt, et mängu sai ja Milani vastu, mitte seda, mida ta reaalselt platsil tegi või ei teinud.
Vask   •  
(193.40.13.***)
Oleks Rüütli ajal ennustatud, et 6 aasta pärast ei mahu Serie A mees koondisesse, ei usuks keegi, millise languse tulemustes teinud oleme.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
-soccerfann-

Mis on sinu kommentaar? Mina pole seda mängu näinud?
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
ML -s 2017 520 mintit - peaaegu 6 mängu ja 0 väravat. Soomets tuli ja paugutas, Välja paugutas. OK nad on vanemad ja kogenumad aga ikkagi väga noored veel. See ongi see point.
On terve rida taolise ja parema statistikaga temast natuke vanemaid mängijaid, keda peetakse andekateks. Ja päris suur hulk temast nooremaid, kes on ka ennast juba noortekoondises tõestanud ja kelle esimesed sammud meeste seas on paljulubavad.
Kui ta kannaks praegu kasvõi kindla vahetusmehe rolli itaalias (15-30 min mängust), siis poleks midagi mõelda. Realsus on see, et pärast 90 Milani vastu mängu pole saanud. Äkki saab veel - teeb 2-3 ägedat mängu SAPLi eest ja plaks ongi koondises. Eks varsti on näha.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Näiteks Teeväli on U koondise üks põhitegijaid ja Tallinna Kalevis väga hinnatud talent, kellest usutakse palju. Miks mitte hispaania noortekoondise kaotusvalu tundma pannud Kokka jne jne
parool_on_123456   •  
(176.46.101.***)
Tunjovi haip on natukene jah ülevõlli. Tunnistan ausalt, et kui näen teda U19 koondise trennis, siis ta ei eristu absoluutselt teistest. Täiesti tavaline trennikaaslane nagu ka teised. Arvan, et lisaks ka mingitele oskustele on ka palju lihtsalt õnne olnud, mida jalgpallis paratamatult ka vaja on. Õigel ajal õiges kohas jne ;)
-soccerfann-   •  
(90.190.180.***)
Netiavarustest sai laivis mängu näha. Ametlik ülekanne puudus nagu ka võimalus järgi vaadata/põhjalikumat kokkuvõtet näha.

Kandev roll oli pigem teistel ning enamjaolt mängiti läbi teise ääre. Ülisuurtest eksimustest pääses, kuid puudusid ka silmapaistvad õnnestumised. Tsenderdused olid ka natuke ebatäpsed.

Või nägi keegi teda ülihead mängu tegemas?
parool_on_123456   •  
(37.157.106.***)
Mis kuradi katsetamise koht see märts on? Sporti tehakse tulemuse pärast mitte kuradi katsetamise. Katsetada vôid sa keemialaboris.
eestimees   •  
(62.65.212.***)
Jajah Taavi Usta oleks tegu O Jürgensiga, siis sa oleks esimesi, kes karjuks, et ta peaks A-koondises olema. Mis sa ta kohta ütlesidki? Ahjaaa, et ta Messi lähedane ja toaks igas liigas võrgud puruks, kui saaks võimaluse :) Aaamen! :D :D
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Vastab tõele, et Jürgensit tean lihtsalt paremni ja julgen selle pärast teda julgemalt soovita. Tunjovi pole iialgi mängimas näinud - siiani raske hinnata.
Oliver on väravalööjana ekstraklass.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
soccerfann- kirjutasid:

Kandev roll oli pigem teistel ning enamjaolt mängiti läbi teise ääre. Ülisuurtest eksimustest pääses, kuid puudusid ka silmapaistvad õnnestumised. Tsenderdused olid ka natuke ebatäpsed.

Ma ei tahaks selle põhjalt Tunjovile hinnangut anda ja maha kanda. Vastupidi soovin noorele mehele püsivust, et pingutaks edasi ja lööks seal SPALis või mujal läbi! Koondis on normaalne tagajärg. Reaalsus on see temast on valikujärjekorras noori mehi eespool nr 10 kohale hetkel A-koondise aga see ei pea nii jääma. Kui tema võimalus tuleb on tema asi sellest kinni haarata ja ära kasutada nagu Käit tegi.
Shparkz   •  
(90.191.14.***)
Kas Voolaid näeb Tunjovi nr.10 peal? Kas Tunjov on Itaalias seda positsiooni üldse mänginud? Mitu nr.10 meest meil koondises on?
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Shparkz
Kui mu mälu ei peta, siis Voolaid mainis, et näeb teda keskväljal ja nr 10 kohapeal tulevikus.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Voolaid Tunjovist:
"Ma arvan, et kõige reaalsem on, et ta peaks U21 koondises ennast esmalt näitama," vastas Karel Voolaid Soccernet.ee küsimusele tema potentsiaalse koondisekutse osas märtsikuuks.

"Minu jaoks ei ole tegemist üldse mitte võõra mängijaga. Ma tunnen teda noorusajast ja ta on minu ajal noortekoondises mänginud. Ma tean tema iseloomu, võimeid ja oskuseid. Olen kõiki tema mänge vaadanud, mis ta Itaalias mänginud on. Aga ma arvan, et ta peab veidikene veel küpsema. Tundes teda persoonina, siis temas pole selliseid reaktsioone, et kui teda A-koondise nimekirja ei valita, siis viskab püssi põõsasse," lisas Voolaid.

REKLAAM

Seni on Tunjov esindanud Eestit U19 vanuseklassis. Foto: Liisi Troska
Seni on Tunjov esindanud Eestit U19 vanuseklassis. Foto: Liisi Troska

"Nikolai Burdakov ütles kunagi, et Tunjov jätab jalgpalli pooleli, kui ta meestega mängida ei saa. Talle anti eriluba ja sai noorena päris vara meestega mängida. Aga ma arvan, et tema jaoks oleks U21 esimene loogilisem lahendus. Väga loodan, et noortekoondiste treenerid hoiavad tal silma peal ning annavad talle võimaluse. Ja siis, kui ta seal ennast näidata saab, on väga palju tema enda kätes. Ma arvan, et talle tuleb lihtsalt natukene aega anda ja läheks samm-sammult edasi. Vaatame, kuidas klubis asjad lähevad. See, et ta praegu on mängida saanud, ei tähenda, et kahe kuu jooksul teda järjest rohkem mängimas näeme."
"Eks seal on erinevaid asjaolusid. Georgi positsioon SPAL-is on olnud vasakul äärel ja on näha, et treener on usaldanud talle mitte nii suure vastutusega positsiooni. Naturaalselt näen ma tulevikus teda pigem keskväljal. Ta on noorena mänginud ründava poolkaitsjana number 10 positsioonil.

Mattiase tulemist ja tegemist ei saa ma seetõttu kommenteerida, et mina ei olnud tema valikute ja otsuste juures ning ei tea, mis konkreetselt need põhjused olid. Too moment mina ei skautinud teda ja mul on raske kommenteerida, kas ta sai koondisesse seepärast, et ta oli nii hea või anti talle krediiti või keegi kukkus lihtsalt eest ära. Praegu ma ei näe, et Eesti koondis nii kehvas seisus oleks, et kui meil Georgi Tunjovi ei ole, siis me ei saa kuidagi hakkama. Pigem näen ma teda lähitulevikus koondisele midagi juurde andmas."
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
to Shparkz
Keskväljal tal ees sellised mängijad: Sooväli, Poom, Kreida, Ainsalu, Antonov, Käit, Vassiljev, Miller, Puri, K.Usta, Välja
Noorematest Teeväli, Kokka jne.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
konkurentsi jagub!
Shparkz   •  
(90.191.14.***)
K. Usta on Tunjovist ees? 😂😂😂
fcfloraforever   •  
(194.150.6.***)
Mis valemiga K.Usta koondise vaateväljas hetkel olema peaks?
Taliturniiri põhjal on küsitav Premium Liigagi tase.
Tarvo Tarvo   •  
(146.255.181.***)
Oma poisi toppisid siia listi küll kuidagi kergekäeliselt. Üle poole sellest nimekirjast võib ka koondisesse kutsumata jätta, sest sama tasemega(loe: andetuid) jalgpallureid on meil veel võtta. Tulles teema juurde siis märtsis võiks tõesti noortesatsiga mängida ja katsetada tulemusest ei sõltu midagi. Miks mitte ka Heina väravasse tuua?!
purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Oodake nüüd päris jalgpall ära. Mingi saali ja kilealuse mängu põhjal ei saa järeldusi teha.
Mehhanisaator   •  
(87.119.178.***)
Alkoholi tarvitades hakkavad kanda kinnitama alkoholi negatiivsed küljed – aina kehvem meeleolu ja uneprobleemid. Pea ei tööta enam hästi, inimene on väsinud ja tujukas, töö- ja eraeluprobleemid hakkavad kuhjuma. Alkohol tegelikult ei hävitagi ajurakke. Küll aga mõjub ta halvasti rakkude otstes asuvatele dendriitidele, mis neuronitevahelisi signaale edastav. Seega ei ole kahjustatud mitte rakud, vaid nendevaheline kommunikatsioon.
Küll võib alkoholism viia haiguseni, millel nimeks Vernicke-Korsakovi sündroom - selle haiguse tagajärjel võivad mõningates ajuosades neuronid hävida. Sellisel juhul tekib haigestunul probleeme mäluga, esineb tasakaaluhäireid, lihasvärinaid ning silmalihaste halvatust.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Kas ma olen süüdi selles, et keskväljal, äärel ja nr 10 kohapeal väga hea mängija on sama perekonna nimega mängija olemas ja U21 ja U23 mänginud Voolaiu kutsel? Meeste tasemel kindlasti rohkem heal tasemel mänge saanud jne jne.
Ta pole sugugi sinna topitud ta on U21 koondislane ja teeb aastaid samamoodi nagu Georgi ja teised nimetatud pühendunult tööd. Tunjovist erinevalt tean K.Usta meisterlikuse taset ja talenti 20 aastase kogemuse tõttu kuna on olnud au olla selle noore mehe kasvataja rollis.
enrito   •  
(88.196.178.***)
Võimalik, et oled K.Ustaga natuke liiga tihedalt koos. Täiesti meelevaldne on K.Ustat A koondisesse paigutada.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Tarvo Tarvo
... Hein on U21 eest mänginud
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Heinal on profileping Arsenaliga....
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Pole kedagi koondisesse paigutanud - räägin, et seal nõudlejaid teisigi, kes pürgivad koondisesse ja kellel on rohkem ette näidata kui Tunjovil hetkel.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
fcfloraforever

kui Tunjoviga võrrelda on tal rohkem ette näidata.
Shparkz   •  
(90.191.14.***)
Selles suhtes, et kui mingit pingerida teha meestest, siis võiks piirduda ikka ühe positsiooni meestega. Praegu sa toppisid lihtsalt pool koondist mitmelt erinevalt positsioonilt Tunjovile konkurendiks. Hea et Igoneni ei lisanud nimekirja.
fcfloraforever   •  
(194.150.6.***)
Kakkonen ja Ykkonen vs Serie A ja Itaalia karikas.
Fussball   •  
(37.157.109.***)
Komöödia
Taavi Usta   •  
(37.157.106.***)
Tunjov on olnud platsil 17 minutit Serie As ja peatreener on kõiki tema noorte mänge näinud itaalias ja arvas, et vara veel + 520miuti ML. Panin just enamiku keskvälja erinevate rollide mängijaid, kus ka Voolaid tulevikus Tunjovi näeb. Kõik need on U koondiste mängijad mitte suvalised, kellel on ka meeste seas rohkem ette näidata. Väravahi viskas keegi teine sisse.
Taavi Usta   •  
(37.157.106.***)
K.Usta oli MyPas 2 aastat kindel põhimängija ja eestlasena pead sommides peajagu üle olema. Ykköses mängib palju endisi soome veikkausliiga mängijaid ja noori ambitsioonikaid noortekoondislasi ja tugevduseks palgatuid leegionäre. Soome tase on eesti omast kõrgem ja ykköse tase on täiesti võrreldav PLi tasemega
Juan Pablo Ramirez   •  
(213.219.106.***)
Nende artiklite alla,kus Usta kommenteerib on vist lihtsam reklaami ka müüa
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Ma peaks soccernetile arve kirjutama :)
Shparkz   •  
(146.255.183.***)
Eks oma laps on ikka maailma kõige tublim.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Shparkz kirjutad:
Eks oma laps on ikka maailma kõige tublim.


mitte alati...
Shparkz   •  
(90.191.14.***)
Jürgensite laps on ikka kõige tublim. Aamen.
Taavi Usta   •  
(37.157.106.***)
Shparkz

Ma arvan ka nii
Neil Breen   •  
(88.196.168.***)
Eesti mängijate tase pole piisavalt kõrge et koondisesse mitte kutsuda venda, keda ilmselgelt hinnatakse Itaalias. Mattias Käit ju ka sai koondisesse kui mängis Fulhami noorte eest.
Fussball   •  
(37.157.109.***)
Eesti tase on 1p valiksarjast
Tammetõru   •  
(85.253.65.***)
Härra Taavi Usta.... Kas te olete reaalne iibakas v? Pakute tunjovi asemel koondisesse, mingi kuradi 2003 aastakäigu mehi, kes pole veel kuskil mitte sittagi tōestada jōudnud. Ajaa ōigus teie poeg on ju samas koondises, siis on muidugi kõik seal mängivad poisid Lionel Messid ja Sergio Ramosed. Jürgensi voib küll juba aasta pärast heal juhul koondise juurde tuua, kui natuke mehistub, aga paškotsi.. Flora U-21 meest pakute A-koondisesse kaasamiseks lahiajal,väga imelik vaatenurk ikka teil.
Tammetõru   •  
(85.253.65.***)
muidu arvan ise ka , et tunjov peaks kindlasti märtsis koondise kutse saama, kes hea mängija seal tema asemel on pakkuda, ilma kelleta me hakkama ei saaks? topime mingi ühe jalaga staarmängija Ojamaa tema asemel kuhugi kohta ja näeme kuidas mees teeb ühe üleaste saksamaa vastu ja siis muidugi kohe voolaid kiidab , et mehes on premier league tase olemas.
Taavi Usta   •  
(37.157.106.***)
50 kommi täis aitab küll sain juba 30 pealt soccernetile arve teha
Taavi Usta   •  
(37.157.106.***)
😂😂😂😂
Taavi Usta   •  
(37.157.106.***)
Tammetõru

2003 koondises on Tunjovi kutsumise loogigat rakendades kanditaate ja isegi Taaniel mahuks sinna - panid räigelt täppi - tubli - hea, et aru saad!
Tammetõru   •  
(146.255.180.***)
nojah paneme need pisikesed luukered mängu ja las müravad siis okeaania metslastega. teie mōtte taga on ikka loogika olemas, sõber!
Taavi Usta   •  
(37.157.106.***)
😂😂 kutid on üle 180 cm ja luukeresid seal küll pole. Uus Kaledonia koondises mingid 120 kg tünnid või?
Tammetõru   •  
(193.40.13.***)
mul oleks taanieli asemel väga piinlik kui paps selline netihiiro oleks ja sellist kelbast suust valja ajab.
Tammetõru   •  
(193.40.13.***)
no mehe mõõtu ja meestele kohast taset nad kindlasti veel väja ei anna ju ilmselgelt
Taavi Usta   •  
(37.157.106.***)
Selles point ongi, et seal on kutte, kes juba on meeste mõõtu ja ka mängibad-treenivad meestega
Johhaidi   •  
(82.131.41.***)
No vabandust... Te loete siin minuteid ja sekundeid kus keegi on mänginud... Samas võite kindel olla, et stabiilselt treeningud Serie A ükskõik millise meeskonna esinduses on tunduvalt kõrgema klassiga ja intentsiivsemad kui seda on mängud kakkonenis, ykkonenis ja isegi Premium liigas... rääkimata nende klubide enda treeningutest. Serie A treeningud ei võrdu väravale pealelöömise või ümber postide driblamisega... Treeningutel mängitakse samamoodi omavahel, korralikes koosseisudes ja regulaarselt, lisaks kõik muud harjutused mis nagunii kõrgema tasemega ja intensiivsusega. Ainuüksi Serie A treeningmängud on tasemelt kõvemad kui eel mainitud liigade enamik mänge.
parool_on_12345   •  
(213.35.199.***)
to johhaidi
preach brother!
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Johhaidi

Millal viimati ykköse meeste trenne vaatasid?
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
või kust sul pärineb info millised olid SPALi trennid.
eestimees   •  
(62.65.212.***)
Wow wow lihtsalt wow. Ustal rohkem ette näidata kui Tunjovil?? Noo selge. Vend mängis Soome tugevuselt 3. liigas ja tal rohkem ette näidata ja A-koondise kandidaat? Tra kus ma küll elanud olen.
parool_on_parool   •  
(37.157.100.***)
Taavi, vaata koosseise ja saad aru kummas trennides kõrgem tase on.
Tarvo Tarvo   •  
(146.255.181.***)
Taavi puhka jalga nüüd natuke. Ilmselgelt Tunjov teeb igapäevaselt kõvemat treeningut kui meie Premium liiga poisid, rääkimata Soome teisest/kolmandast liigast. Ja ega sinu poisi näitajad pole seal midagi erilist. Väravaid väga ei tule kui näitajaid vaadata. Ründavama suunitlusega mängija kohta pole midagi erilist. Aga edu ettevõtmistes ja kõike paremat Talle!
Tarvo Tarvo   •  
(146.255.181.***)
Ja kui oma poissi koondisesse tahad saada võta vestiga ühendust. Annad lambale ümbrikus väikese kingi ja poiss ongi koondises.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
Tarvo Tarvo
Vastab tõele, et mul on usku oma poegade võimetesse - tean arvatavasti nende kõiki omadusi paremini kui keegi muu.
Kaarel mängis põhiliselt nr 6 Ykköses ja ääre peal, kus oli ka kaitsev roll. Taaniel on ründes ja tema statsid on soome ykkönen ja karikas ca 70 min ja värav - parem kui Hålandil (mängis norra 3ndal tasemel ja ei saanudki jalga valgeks)- Taaniel soome 2 tase sama vanalt ja U17 koondises kui mängis tipus on ka 90 min kanti värava jaoks vaja läinud. U koondises äärel mängides on Taaniel andnud palju kaitse ja on ka 5 väravale lisanud 3 söötu - üks neist oli ääre peal Hispaania vastu löödud võiduvärava sööt.
Selge see, et koondis on tähtis eesmärk nii Kaarelil kui Taanielil.
Mis puutub ümbrikutesse ja sellisesse korruptiivsesse mõtteviisi, siis näitab see seda, et sa e tunne mind üldse. Seejuures teed kindlasti ka EJLis töötavatele inimestele ülekohut.
parool_on_parool   •  
(37.157.100.***)
Kui ümbrikus on Aivari agendiks palkamise leping siis täpselt nii see asi käibki. Läbi selle ei saa teenitud raha mustaks nimetada ja juriidiliselt kõik puhtad poisid. Siis ei loe ei mänguaeg oskused ega midagi, tahtmist peab olema.
Taavi Usta   •  
(91.154.171.***)
eestimees

Pole väitnud, et kohe täna nad oleks A-koondise koondise vaateväljas aga see on neile kindel eesmärk küll, siis kui treenerid näevad, et nad on valmis.

K.Usta tegi debüüdi soome ykköses 16 aastasena ja alla 90 min läks debüütväravaks aega. On mänginud soome 3, 2 ja Ykköses väga erinevaid positsioone platsil (Ykkönen - sarnane tase eesti PLiga) Taaniel mängib 16aastaselt soome Ykköses ja U koondises tipuründes ja lööb väga kõrge % ja praktikas värav per 80-90 min. kui tipuründaja rollis. E. Hålandi statistika sama vanalt oli palju kehvem.

Sisene
LEVADIA-FLORA
PARIMAD KESKVÄLJAMEHED
Premium liiga parimad poolkaitsjad 2021
LEVADIA-FLORA
MUUTUSED IDARINDEL
Ametlik: Narva Transi asub juhendama nimeka soomlase isa
VÄLISLIIGAD
JUTUD-JUTUD-JUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia tiitlišanss on ca 70 protsenti, aga aasta edukaim võistkond ikkagi Flora
VÄLISMAA PARIMAD
PARIMAD KAITSETALAD
Premium liiga parimad kaitsjad 2021
KOKKUVÕTTED 2021
SILM PEALE!
Vooluga kaasa liikumist armastav Jürgen Henn: mängu ajal olen pulsikellale päris kõrgeid numbreid saanud
HOOAEG LUUBI ALL
Premium liiga enim arenenud mängijad 2021
Premium liiga hooaja enim arenenud mängijate valik sisaldab tänavu läbimurde teinud noori, aga ka mõningaid hiliseid avanejaid, kelle hulgast ühe mehe võiks ristida suisa igaveseks arenejaks.
KOKKUVÕTTED 2021
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
30
25
2
3
81:31
77
2.
Tallinna FC Flora
30
22
7
1
83:20
73
3.
Paide Linnameeskond
31
17
8
6
61:32
59
4.
Nõmme Kalju FC
31
13
6
12
54:39
45
5.
Tallinna JK Legion
31
11
7
13
49:46
40
6.
JK Narva Trans
31
8
6
17
34:61
30
7.
FC Kuressaare
30
10
4
16
39:47
34
8.
Viljandi JK Tulevik
30
9
3
18
39:62
30
9.
Tartu JK Tammeka
30
7
4
19
34:72
25
10.
Pärnu JK Vaprus
30
5
3
22
24:88
18
HOOAEG LUUBI ALL

Loe Soccernet.ee põhjalikke Premium liiga hooaja kokkuvõtteid!

SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
77
Tallinna FC Flora
73
Paide Linnameeskond
59
Nõmme Kalju FC
45
Tallinna JK Legion
40
JK Narva Trans
30
FC Kuressaare
34
Viljandi JK Tulevik
30
Tartu JK Tammeka
25
Pärnu JK Vaprus
18
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK