Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Roma kaotas eurofinalistide duellis võimaluse esinelikus lõpetada

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Jonathan Ikone lõi 88. minutil Fiorentina võiduvärava. Foto: Scanpix / Claudio Giovannini / EPA

AS Romal kadus Itaalia Serie A eelviimases voorus võimalus lõpetada hooaeg esinelikus. Euroopa liiga finalist Roma kaotas võõrsil hiliste väravate tõttu UEFA Konverentsiliiga finalistile Fiorentinale 1:2.

Külalised läksid 12. minutil juhtima, kui Andrea Belotti tsenderdas, Ola Solbakken suunas tagantpostist peaga palli värava ette ja Stephan El Shaarawy sahistas ühe puutega võrku.

Fiorentina pööras sarnaste tabamustega 85. ja 88. minutil seisu enda kasuks. Esimeses olukorras Christian Kouame tsenderdas, Rolando Mandragora jätkas tagantpostist peaga ja Luka Jovic skooris ühe puutega. Teisel puhul Aleksa Terzic tsenderdas, Kouame söötis tagantpostist peaga ja Jonathan Ikone lõi võiduvärava.

Serie A esinelikust väljajäämine tähendab, et Roma peab järgmiseks hooajaks Meistrite liigasse pääsemiseks alistama kolmapäeval Euroopa liiga finaalis Sevilla. Praegu asub Roma Itaalias kuuendal ja Fiorentina üheksandal positsioonil. Fiorentina kohub Konverentsiliiga finaalis 7. juunil West Ham Unitediga.

Fiorentina - Roma  2:1 (0:1)