Ronaldo eksis ootamatus kohas, kuid sai lõpuks penaltipunktilt jala valgeks (1)

Kapten Cristiano Ronaldo avavärav on löödud. Foto: Scanpix / Ahmed Yosri / Reuters

Detsembri lõpus Al-Nassriga liitunud Cristiano Ronaldo suutis oma kolmandas ametlikus mängus saada lõpuks jala valgeks. Kuigi mehel tekkis avapoolajal paar head võimalust ka lahtisest mängust, siis kolmandal üleminutil otsustas portugallane seisu penaltipunktilt.

Kohe matši esimestel minutitel õnnestus kodumeeskonnal Al-Fatehil juhtima minna, kui nende eest esimese mängu pidanud Cristian Tello sahistas vastaste väravavõrku. Viigivärav sündis pisut enne poolajavile ning selle autoriks oli Al-Nassri selle hooaja staar ehk brasiillasest Anderson Talisca, kes sai kirja oma 13. tabamuse.

Seejuures tekkis suurepäraseid võimalusi ka mitmekordselt maailma parimaks valitud Ronaldol, kes korra skooris suluseisust ning pisut hiljem lennutas nahkkera värava eest latti. Kõige kahetsusväärsem olukord leidis aga aset 35. minutil, mil mees lahtise palli paari meetri kauguselt taevasse kõmmutas.

Teise poolaja alustuseks sai suurepärase sooritusega hakkama Al-Fatehi teine ründemees Sofiane Bendebka, kes laksatas tsenderduse otse õhust väravasse. Põnevust tuli taas matši lõpuminutitel, mil esiteks sai Ronaldo vaidlemise eest kollase kaardi, lõi kolm minutit hiljem penaltist seisu viigiliseks ning viiendal lisaminutil tõmbas avavärava löönud Talisca konkurendi maha ning nägi punast kaarti. Lõpuks jäi tabloole seis 2:2 ning Al-Nassr sai kirja oma hooaja neljanda viigi.

Al-Fateh - Al-Nassr 2:2 (1:1)
12. Cristian Tello, 58. Sofiane Bendebka - 42. Anderson Talisca, 90+3. pen. Cristiano Ronaldo

Eemaldamine: 90+5. Anderson Talisca