Seitsmenda vooru ässad ja ebaõnnestujad: kaks tabamust kirja saanud Riiberg oli vooru parim (1)

Foto: Brit Maria Tael

Pärast Premium liiga 7. vooru jätkavad täiseduga tabeli tipus Flora ning Levadia, neist esimese äärepoolkaitsja Herol Riiberg sai InStat statistika põhjal vooru kõige kõrgema reitingu. 

7. vooru mängude tulemused: Maardu - Tulevik 0:0, Kalju - Kalev 2:2, Tammeka - Trans 1:2, Flora - Kuressaare 5:0, Paide - Levadia 0:2.

Enim pealelööke:

1. Julius Kasparavicius (Trans) - 9
2. Herol Riiberg (Flora) - 6
3.-4. Viktor Plotnikov (Trans) - 5 
3.-4. Konstantin Vassiljev (Flora) - 5 

Enim pealelööke väravale:

1.-2. Herol Riiberg (Flora) - 4
1.-2. Viktor Plotnikov (Trans) - 4 
3.-5. Kolm mängijat - 3

Enim tehtud vigu:

1.-2. Dmitri Prošin (Trans) - 5
1.-2. Juri Tkatšuk (Levadia) - 5
3.-7. Viis mängijat - 4

Enim teenitud vigu:

1.-2. Kaimar Saag (Tulevik) - 5
1.-2. Sander Kapper (Tammeka) - 5
3.-6. neli mängijat - 4

Kõige rohkem täpseid sööte:

1. Reginald (Kalju) - 102/114
2. Konstantin Vassiljev (Flora) - 80/107
3. Henri Järvelaid (Flora) - 73/89

Enim täpseid tsenderdusi:

1. Igor Subbotin (Kalju) - 7/11
2. Aleksandr Kulinitš (Kalju) - 6/14
3. Henri Järvelaid (Flora) - 5/10

Foto: Liisi Troska

Enim täpseid sööte vastase karistusalasse:

1. Igor Subbotin (Kalju) - 12/21
2.. Henri Välja (Paide) 9/13
3. Konstantin Vassiljev (Flora) 9/23

Suurimad sööduliinid ehk sööte omavahel:

1. Vlasi Sinjavski - Henri Järvelaid (Flora) - 34
2. Maximiliano Ugge - Reginald (Kalju) - 31
3.-4. Henrik Pürg - Märten Kuusk (Flora) - 28
3.-4. Reginald - Igor Subbotin (Kalju) - 28

Enim võidetud kahevõitluseid:

1. Reginald (Kalju) - 19/24
2. Jevgeni Ossipov (Levadia) - 18/25
3. Markas Beneta (Trans) - 16/20

Enim võidetud õhuvõitluseid:

1. Jevgeni Ossipov (Levadia) - 11/17
2. Reginald (Kalju) - 7/9
3. Rasmus Peetson (Levadia) - 7/10

Foto: Edgar Kriisk

Parim õhuvõitluse võitmise protsent (vähemalt viis võitu saanud meestest):

1. Maximiliano Ugge (Kalju) - 100%
2. Reginald (Kalju) - 78%
3. Rasmus Peetson (Levadia) - 70%

Enim edukaid triblinguid:

1. Sander Kapper (Tammeka) - 8/11
2. Vlasi Sinjavski (Flora) - 7/8
3. Martin Miller (Flora) - 5/5

Enim vaheltlõikeid:

1. Reginald (Kalju) - 16 
2.-3. Daniil Sõtšugov (Kalev) - 14
2.-3. Alex Roosalu (Tulevik) - 14

Reginald palliga. Foto: Liisi Troska

Enim pallikaotuseid:

1. Kotaro Amemyia (Maardu) - 14
2.-5. Eric McWoods (Trans) - 12
2.-5. Markus Vaherna (Kalev) - 12
2.-5. Albert Prosa (Tammeka) - 12
2.-5. Indrek Ilves (Tulevik) - 12

Parim tõrjeprotsent:

1.-3. Andreas Kallaste (Tulevik) - 100
1.-3. Ilja Kassjantšuk (Maardu) - 100
1.-3. Sergei Lepmets (Levadia) - 100

Vooru kolm parimat InStati indeksi põhjal:

1. Herol Riiberg (Flora) 
2. Joao Morelli (Levadia) 
3. Pavel Dõmov (Flora)

Kommentaarid

MG   •  
(37.157.106.***)
Jälle vale klubi kirjas!?

Sisene
Lõpp hea, kõik hea! Antonovile meistritiitel, Baranovi koduklubi lõpuspurt viis nad Euroopa liigasse
MUSTA MÕTISKLUSED
Mida mäletada lõppenud hooajast? Kickeri juhtkirja versioon
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Kas Manchester City pääses karmist karistusest Veerpalu kombel?
TIPPLIIGADES LÄHENEB HARIPUNKT
OLULINE OTSUS
CAS tühistas Man Cityle määratud karistuse ja lubas klubi Meistrite liigasse
SILM PEALE!
German Šlein: 2019 oli minu jaoks väga karm aasta, nüüd liigun ühe eesmärgi kaupa edasi
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
12
10
1
1
32:9
31
2.
Nõmme Kalju FC
12
8
1
3
23:6
25
3.
Tallinna FCI Levadia
12
7
3
2
29:15
24
4.
Paide Linnameeskond
12
7
0
5
24:15
21
5.
Viljandi JK Tulevik
12
6
0
6
17:21
18
6.
Tartu JK Tammeka
12
4
2
6
12:19
14
7.
FC Kuressaare
12
4
1
7
12:22
13
8.
JK Narva Trans
12
2
3
7
13:20
9
9.
Tallinna JK Legion
12
2
3
7
6:17
9
10.
JK Tallinna Kalev
12
2
2
8
6:30
8
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • N, 19.00 Vaprus - Maardu (Esiliiga)
  • R, 19.30 Paide - Kalju (Premium liiga)
  • L, 13.00 Kalev - Tulevik (Premium liiga)
  • L, 19.00 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • P, 14.00 Tammeka - Sporting (Naiste ML)
  • P, 19.00 Maardu - Elva (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
31
Nõmme Kalju FC
25
Tallinna FCI Levadia
24
Paide Linnameeskond
21
Viljandi JK Tulevik
18
Tartu JK Tammeka
14
FC Kuressaare
13
JK Narva Trans
9
Tallinna JK Legion
9
JK Tallinna Kalev
8
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK