Soccernet.ee näitab sel aastal otsepildis rohkem kui 100 liigamängu (mängude kava!) (3)

Hooaja esimene Premium liiga otseülekanne läheb eetrisse Hiiult, kus Nõmme Kalju asub oma tiitlit kaitsma. Foto: Gertrud Alatare

Soccernet.ee-l on hea meel teatada, et tänavusel aastal kasvab meie otseülekannete maht veelgi, kui hetkel on kavas otsepildi vahendusel külastajateni tuua ühtekokku 106 matši meeste kahelt kõrgeimalt liigatasemelt.

Kui möödunud hooajal näitasime otsepilti Premium liiga igast voorust ühest lahingust, siis tänavune ülekannete arvu kasv tuleb just kõrgliiga pealt. 2019. aastal näitame tervelt 70 Premium liiga kohtumist. Seejuures on meie eetris 8. märtsil kell 19 toimuv hooaja avamäng Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonna vahel.

"Postimehe loobumine vabastas teatud hulga Premium liiga ülekandeid, millest suurema osa õnnestus meil endale saada," selgitas Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaar otseülekannete kasvu tagamaid. "Jõudsime jalgpalliliiduga väga kiirelt kokkuleppele, sest ühelt poolt soovime oma külastajatele pakkuda pidevalt järjest enam kvaliteetset sisu ning teiselt poolt teadis jalgpalliliit möödunud hooajast meie ülekannete menukust. Nii said kokku kaks erinevat osapoolt, kes soovisid sama asja."

Tänavu saab Soccernet.ee-st vaadata igast nädalavahetuse voorust üldjuhul kahte matši. Nädalasiseseid voore me otsepildis ei näita. "Kuna ETV2 sai Postimehe teisipäevase mängu endale ning nädalasiseste voorude puhul ei paku kalender erilist laveerimisruumi, ei olnud teist valikut. Ei meie ega ERR ei soovi samaaegselt üksteisega vaatajate pärast konkureerida. Sestap näitavadki nemad nädala sees kaht mängu ning meie suvisel perioodil nädalavahetusel mõnel juhul ühest voorust koguni kolme kohtumist," ütles Elissaar.

Nii hooaja alguses kui ka lõpus on ülekannete algusaegadeks laupäeval ja pühapäeval kell 13. Perioodil maist septembri lõpuni on Soccernet.ee-s otse-eetris mängud üldjuhul reede õhtul kell 19.30 ja kas laupäeva või pühapäeva õhtul. Viiel nädalavahetusel näitame ühe päeva jooksul koguni kaht Premium liiga kohtumist.

Esiliigast on 2019. aastal kavas näidata igast voorust üht kohtumist ehk kokku 36 matši. Üldiselt on otseülekande ajaks neljapäeva õhtu kell 19. Viis vooru lähevad eetrisse esmaspäeval kell 19 ning hooaja viimane mäng pühapäeval, 10. novembril kell 13.

Lisaks sellele jätkame ka tänavu otsepildi näitamist naiste jalgpalli olulisematest mängudest ning veel mitmetest muudest matšidest, mille kohta anname infot jooksvalt. Kõikidel Soccernet.ee otseülekannetel saab pilku peal hoida siin. Otseülekanded sünnivad koostöös MIND Mediaga.

2019 Premium liiga otseülekanded Soccernet.ee-s:

1. voor: 8. märtsil, reedel kell 19.00 Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond
1. voor: 9. märtsil, laupäeval kell 13.00 JK Narva Trans - FC Kuressaare
1. voor: 10. märtsil, pühapäeval kell 13.00 Tartu JK Tammeka - Maardu Linnameeskond
2. voor: 16. märtsil, laupäeval kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka
2. voor:  17. märtsil, pühapäeval kell 13.00 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
3. voor:  30. märtsil, laupäeval kell 13.00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
3. voor:  31. märtsil, pühapäeval kell 13.00 Tallinna FCI Levadia - Maardu Linnameeskond
5. voor: 7. aprillil, pühapäeval kell 13.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia
5. voor: 7. aprillil, pühapäeval kell 19.00 Tallinna FC Flora - Maardu Linnameeskond
6. voor: 13. aprillil, laupäeval kell 13.00 Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik
6. voor: 14. aprillil, pühapäeval kell 13.00 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond
7. voor: 20. aprillil, laupäeval kell 13.00 Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev
7. voor: 21. aprillil, pühapäeval kell 13.00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare
8. voor: 27. aprillil, laupäeval kell 13.00 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka
8. voor: 28. aprillil, pühapäeval kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond
9. voor: 3. mail, reedel kell 19.30 Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev
9. voor: 4. mail, laupäeval kell 19.00 JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik
10. voor: 10. mail, reedel kell 19.30 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC
10. voor: 11. mail, laupäeval kell 19.00 JK Narva Trans - Paide Linnameeskond
11. voor: 17. mail, reedel kell 19.30 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia
11. voor: 18. mail, laupäeval kell 19.00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
12. voor: 24. mail, reedel kell 19.30 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik
14. voor: 31. mail, reedel kell 19.30 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik
14. voor: 2. juunil, pühapäeval kell 19.00 Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond
15. voor: 15. juunil, laupäeval kell 13.00 Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Flora
15. voor: 15. juunil, laupäeval kell 19.00 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka
17. voor: 22. juunil, laupäeval kell 13.00 Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik
17. voor: 22. juunil, laupäeval kell 19.00 JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka
18. voor: 28. juunil, reedel kell 19.30 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC
18. voor: 29. juunil, laupäeval kell 19.00 FC Kuressaare - JK Narva Trans
18. voor: 30. juunil, pühapäeval kell 19.00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
19. voor: 5. juulil, reedel kell 19.30 JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC
19. voor: 6. juulil, laupäeval kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka
19. voor: 7. juulil, pühapäeval kell 19.00 JK Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond
20. voor: 19. juulil, reedel kell 19.30 Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond
20. voor: 21. juulil, pühapäeval kell 16.00 JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik
20. voor: 21. juulil, pühapäeval kell 19.00 Tallinna FC Flora - Maardu Linnameeskond
21. voor: 26. juulil, reedel kell 19.30 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
21. voor: 27. juulil, laupäeval kell 19.00 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora
21. voor: 28. juulil, laupäeval kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia
22. voor: 2. augustil, reedel kell 19.30 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik
22. voor: 3. augustil, laupäeval kell 19.00 Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev
22. voor: 4. augustil, pühapäeval kell 19.00 Nõmme Kalju - FC FC Kuressaare
23. voor: 9. augustil, reedel kell 19.30 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
23. voor: 10. augustil, laupäeval kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond
21. voor: 13. augustil, teisipäeval kell 19.00 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC
24. voor: 16. augustil, reedel kell 19.30 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora
24. voor: 17. augustil, laupäeval kell 19.00 Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond
25. voor: 23. augustil, reedel kell 18.45 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka
25. voor: 24. augustil, laupäeval kell 18.30 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora
25. voor: 25. augustil, pühapäeval kell 18.30 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev
27. voor: 31. augustil, laupäeval kell 19.00 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC
27. voor: 1. septembril, pühapäeval kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare
27. voor: 1. septembril, pühapäeval kell 19.00 Tallinna FCI Levadia - Maardu Linnameeskond
28. voor: 13. septembril, reedel kell 19.30 Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev
28. voor: 14. septembril, laupäeval kell 13.00 Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik
30. voor: 21. septembril, laupäeval kell 13.00 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
30. voor: 22. septembril, pühapäeval kell 13.00 FC Kuressaare - Maardu Linnameeskond
31. voor: 27. septembril, reedel kell 19.30 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare
31. voor: 28. septembril, laupäeval kell 13.00 JK Tallinna Kalev Tallinna - FCI Levadia
31. voor: 29. septembril, pühapäeval kell 13.00 JK Narva Trans - Paide Linnameeskond
32. voor: 5. oktoobril, laupäeval kell 13.00 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik
32. voor: 6. oktoobril, pühapäeval kell 13.00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
33. voor: 19. oktoobril, laupäeval kell 13.00 Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare
33. voor: 20. oktoobril, pühapäeval kell 13.00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik
34. voor: 26. oktoobril, laupäeval kell 13.00 Maardu Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
34. voor: 27. oktoobril, pühapäeval kell 13.00 FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC
35. voor: 2. novembril, laupäeval kell 13.00 Viljandi JK Tulevik - Maardu Linnameeskond
35. voor: 3. novembril, pühapäeval kell 13.00 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond
36. voor: 9. novembril, laupäeval kell 13.00 mäng selgumisel

Elva jõudis mullu üleminekumängudele. Foto: Allan Mehik

2019 Esiliiga otseülekanded Soccernet.ee-s:

1. voor: 7. märtsil, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Welco - FC Elva
2. voor: 14. märtsil, neljapäeval kell 19.00 Tallinna FC Flora U21 - Tallinna FCI Levadia U21
3. voor: 28. märtsil, neljapäeval kell 19.00 Rakvere JK Tarvas - Pärnu JK Varpus
4. voor: 4. aprillil, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Tammeka U21 - Kohtla-Järve JK Järve
5. voor: 8. aprillil, esmaspäeval kell 19.00 JK Tallinna Kalev U21 - Tallinna JK Legion
6. voor: 11. aprillil, neljapäeval kell 19.00 Tallinna FC Flora U21 - Rakvere JK Tarvas
7. voor: 18. aprillil, neljapäeval kell 19.00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna JK Legion
8. voor: 25. aprillil, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Tammeka U21 - Tartu JK Welco
9. voor: 2. mail, neljapäeval kell 19.00 Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna JK Legion
10. voor: 9. mail, neljapäeval kell 19.00 Pärnu JK Varpus - Tartu JK Welco
11. voor: 16. mail, neljapäeval kell 19.00 Tallinna FCI Levadia U21 - Tallinna FC Flora U21
12. voor: 23. mail, neljapäeval kell 19.00 FC Elva - Kohtla-Järve JK Järve
13. voor: 30. mail, neljapäeval kell 19.00 Tallinna JK Legion - JK Tallinna Kalev U21
14. voor: 3. juunil, esmaspäeval kell 19.00 FC Elva - Tartu JK Tammeka U21
15. voor: 13. juunil, neljapäeval kell 19.00 Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Welco
16. voor: 20. juunil, neljapäeval kell 19.00 JK Tallinna Kalev U21 - Tallinna FCI Levadia U21
17. voor: 27. juunil, neljapäeval kell 20.00 Pärnu JK Varpus - FC Elva
18. voor: 1. juulil, esmaspäeval kell 19.00 Tallinna JK Legion - Rakvere JK Tarvas
19. voor: 4. juulil, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Welco - Pärnu JK Varpus
20. voor: 18. juulil, neljapäeval kell 19.00 FC Elva - Tartu JK Welco
21. voor: 25. juulil, neljapäeval kell 19.00 Rakvere JK Tarvas - Kohtla-Järve JK Järve
22. voor: 1. augustil, neljapäeval kell 19.00 Pärnu JK Varpus - Rakvere JK Tarvas
23. voor: 8. augustil neljapäeval kell 19.00 Kohtla-Järve JK Järve - JK Tallinna Kalev U21
24. voor: 15. augustil, neljapäeval kell 19.00 FC Elva - Tallinna FC Flora U21
25. voor: 22. augustil, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Welco - Tartu JK Tammeka U21
26. voor: 29. augustil, neljapäeval kell 19.00 Pärnu JK Varpus - Tallinna JK Legion
27. voor: 2. septembril, esmaspäeval kell 19.00 Tallinna FCI Levadia U21 - FC Elva
28. voor: 12. septembril, neljapäeval kell 19.00 Pärnu JK Varpus - Tallinna FCI Levadia U21
29. voor: 19. septembril, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Tammeka U21 - Kohtla-Järve JK Järve
30. voor: 23. septembril, esmaspäeval kell 19.00 JK Tallinna Kalev U21 - Rakvere JK Tarvas
31. voor: 26. septembril, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Welco - Tallinna JK Legion
32. voor: 3. oktoobril, neljapäeval kell 19.00 Pärnu JK Varpus - Tallinna FC Flora U21
33. voor: 17. oktoobril, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Tammeka U21 - FC Elva
34. voor: 24. oktoobril, neljapäeval kell 19.00 Tallinna FCI Levadia U21 - Rakvere JK Tarvas
35. voor: 31. oktoobril, neljapäeval kell 19.00 Tartu JK Welco - Kohtla-Järve JK Järve
36. voor: 10. novembril, pühapäeval kell 13.00 mäng selgumisel

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (1)
ANONÜÜMNE (2)

Raiko Leht   •  
(85.253.217.***)
Susan Benson meie ei soovi teie laenu

OLULIST
LIVE: Kaljut ootab taas ees reis Makedooniasse?  (jätkub kell 15!)
VOORU LÕPPAKORD
TRANS - TULEVIK
Luup peale | Idapiirile paigutatud USA ründerelv kärgatas kolm korda ja mulgustas Tuleviku
SILM PEALE!
Pool hooaega luubi all: kes on tähena säranud, kes ämbrisse astunud?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
17
1
2
61:14
52
2.
Tallinna FCI Levadia
20
15
2
3
64:15
47
3.
Paide Linnameeskond
20
12
4
4
44:16
40
4.
Nõmme Kalju FC
20
11
7
2
34:17
40
5.
JK Narva Trans
20
5
8
7
27:26
23
6.
Tartu JK Tammeka
20
5
5
10
27:35
20
7.
FC Kuressaare
20
4
5
11
12:43
17
8.
Viljandi JK Tulevik
20
4
3
13
19:40
15
9.
JK Tallinna Kalev
20
3
4
13
16:50
13
10.
Maardu Linnameeskond
20
3
3
14
15:63
12
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
52
Tallinna FCI Levadia
47
Paide Linnameeskond
40
Nõmme Kalju FC
40
JK Narva Trans
23
Tartu JK Tammeka
20
FC Kuressaare
17
Viljandi JK Tulevik
15
JK Tallinna Kalev
13
Maardu Linnameeskond
12
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK