Spursi vastu pingil istunud Ronaldo otsustas 89. minutil riietusruumi marssida (12)

Manchester United alistas kolmapäevases Premier League'i põnevuskohtumises Tottenham Hotspuri 2:0. Inglismaa vutifännide tähelepanu pälvis aga Cristiano Ronaldo (37), kes otsustas 89. minutil, et temale aitab ja kõndis läbi tunneli riietusruumi.

Pühapäeval mängis United kodus Newcastle'iga. Tolles kohtumises otsustas peatreener Erik ten Hag Ronaldot, kes on suure osa tänavusest hooajast pingil istunud, mängitada põhikoosseisus. 72. minutil sai viiekordse maailma parima mängija matš läbi, sest ta vahetati Marcus Rashfordi vastu välja.

Ronaldo oli Newcastle'i vahetuse tõttu tujukas, ent ten Hag rääkis kohtumise järel, et mängija peab väljakul rohkem pingutama, et seal kauem olla ning kinnitas, et temal ja Ronaldol on omavaheline läbisaamine hea.

Saabus kolmapäev, kui Manchester United võõrustas Tottenham Hotspuri. Kuna Manchester City ja Arsenali vaheline madin lükkus edasi, siis sai sellest kohtumisest vooru maiuspala.

Spursi vastu alustas Ronaldo aga vahetusmeestepingil, mitte põhikoosseisus. 47. minutil sai jala valgeks Fred ning 22 minutit hiljem skooris Bruno Fernandes, mistap juhtis United lõpuvile eel 2:0. Kogu matši vältel pingil istunud Ronaldo otsutas 89. minutil, et aeg on lahkuda ja võttis suuna riietusruumi suunas.

Jalgpallimaailm oli šokeeritud, miks Ronaldo nõndaviisi otsustas tegutseda, kas see oli märk, et Ronaldo soovib jaanuaris klubist lahkuda? Võimalik. Terve suvi otsiti Ronaldole uut koduklubi, ent 37-aastase ründaja palkamine, kes ka kopsakat palka nõuab, polnud paljude arvates mõistlik investeering.

"Tegeleme antud olukorraga homme, täna me tähistame võitu," lubas Unitedi loots, kelle sõnul ta nägi mängujärgselt Ronaldot, ent ei vestelnud temaga.

Mängujärgses stuudios oldi ühisel meelel, et Ronaldo võttis taaskord endale kuhjaga ebavajalikku tähelepanu.

"Üks parimaid mängijaid teeb nii, kui ta meeskond on võitmas ... see valmistab pettumust," lausus endine City kaitsja Micah Richards.

"See oli väga hea õhtupoolik Manchester Unitedi jaoks, kuid me ikka räägime siin Ronaldost, kes ei pääsenud väljakule," sõnas endine Walesi koondise kapten Ashley Williams.

Ronaldo on tänavu kaheksast Premier League'i matšist kirja saanud 340 mänguminutit, Euroopa liigas nelja kohtumisega 351 minutit, mõlemas võistlussarjas on ta skoorinud vaid korra. Manchester United tõusis tänu eilsele võidule viiendale reale ning vahe neljandal kohal paikneva Chelseaga on vaid punkt.

Kas Ronaldo saab laupäeval Chelsea vastu väljakule või on rong tema jaoks juba läinud? Vaata mängu Viaplayst!