Suure kaotuse saanud Lazio keskkaitsja kaotas närvid ja eemaldati suupruukimise tõttu (0)

Francesco Acerbi. Foto: Scanpix / IPA / SIPA

Maurizio Sarri juhendatav Rooma Lazio sai Itaalia kõrgliiga seitsmendas voorus hooaja teise kaotuse, kui võõrsil jäädi 0:3 alla Bolognale. Lisaks lõpetas Lazio mängu kümnekesi, sest keskkaitsja Francesco Acerbi sai teisel poolajal punase kaardi.

Mängu kangelaseks kerkis Bologna ründaja Musa Barrow, kes avas 14. minutil skoori ja andis kahele tabamusele resultatiivse söödu, kui 17. minutil sahistas Arthur Theate ja 68. minutil Aaron Hickey. Tänavusel hooajal juba kolm väravasöötu andnud Barrow asub nüüd selles edetabelis esikohal.  Lisaks on ta ise löönud kaks väravat.

76. minutil kaotas närvid Acerbi, kes tegi keskväljal vea ja sai selle eest kollase kaardi, aga hakkas seejärel kohtunikuga vaidlema. Kui keskkaitsja sai aru, et sattus suupruukimisega hoogu, siis proovis vabandada, kuid kohtunik näitas talle otse punast kaarti. See tähendab, et tal jääb järgmine liigamäng Milano Interi vastu vahele.

Sampdoria tuli 0:1 ja 1:2 kaotusseisust välja, juhtis 3:2, aga leppis kodus 3:3 viiki Udinesega. Teise poolaja alguses penalti realiseerinud vanameister Fabio Quagliarella on seitsmes mängija Serie A ajaloos, kes skoorinud järjest 17 hooajal. Hellas Verona hullas kodus Speziaga, kes alistati 4:0.

Bologna - Lazio 3:0 (2:0)