Suurtele pinnuks silmas olnud Leganes hävis ootamatus kohas (0)

Jose Morales. Foto: mundodeportivo.com
Hispaania kõrgliiga 36. vooru viimases kohtumises ei saanud koduväljakul mänginud Leganes vastu lähikonkurendile Levantele ja pidi vastu võtma kindla 0:3 kaotuse.

Leganesi hooaeg on tõusude ja mõõnadega möödunud. Tipphetkeks saab kindlasti pidada Real Madridi kukutamist karikasarjast, kuid samuti tabeli tippu kuuluvate klubide vastu tavapärasest isukama mängupildi näitamist. Hiljuti kaotati Realile vaid 1:2, Barcelona vastu löödi samuti värav, kuigi Kataloonia hiid võitis 3:1. Märtsis oldi üllatuslikult 2:1 parem aga Sevillast.

Hoolimata sellest loeb lõpptulemus ning väravad punkte ei anna. Esmaspäeva õhtu muutuski kodumeeskonna Leganesi jaoks parajaks õudusunenäoks, kui kohtuti eeldatava võrdse vastase Levantega. Avapoolajal meeskonnad väravaid ei löönud, kuid juhtuma hakkas 55. minutil, mil skoori avas Jose Luis Morales. Kaks minutit hiljem jäädi punase kaardi tõttu ka vähemusse ning 77. minutiks oli seis juba 3:0 Levante poolt vaadatuna.

Suures plaanis ükskõik, milline tulemus kummalegi meeskonnale midagi ei andnuks. Kõik kolm liigast väljalangejat on selged ning võitlus kohtade nimel eurosarjades jääb püüdmatusse kaugusesse nii Leganesile kui ka Levantele.