Tamm põrkas vastasega peadpidi kokku ja lõpetas mängu peasidemega (0)

Joonas Tamm õhuvõitluses. Foto: Scanpix / IMAGO / Sport Pictures / Razvan Pasarica

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamme koduklubi FCSB kaotas Rumeenia kõrgliiga 26. voorus punkte, kui koduväljakul lepiti Craiova Universitateaga 1:1 viiki.

Kuigi FCSB asus mängu juba esimesel minutil Malcolm Edjouma tabamusest juhtima, siis võidust ja nullimängust ei õnnestunud kinni hoida, sest Elvir Koljic lõi teise poolaja esimesel üleminutil Craiova viigivärava.

Tamm põrkas 37. minutil nurgalöögi olukorras Craiova keskkaitsja Gjoko Zajkoviga peadpidi kokku ja eestlasel hakkas kohe peast verd jooksma. Tamme tohterdati väljakul ja selle kõrval umbes kolm minutit, misjärel tema mäng jätkus peasidemega kuni lõpuvileni.

FCSB kindlustas vaatamata viigile neli vooru enne põhihooaja lõppu koha esikuuikus. Nimelt mängivad esimesed kuus pärast põhihooaega veel omavahel kaks korda läbi ja nii selgub lõplik paremusjärjestus. Lisaks FCSB-le (48 punkti) ei saa esikuuikust enam välja langeda Farul Constanta (55), Cluj (53) ja Mattias Käidi koduklubi Bukaresti Rapid (46).