VAATA JÄRELE: Flora naiskond võitis Sakut kolmandat korda järjest sama skooriga (0)

Tallinna Flora võitis naiste Meistriliiga 13. voorus Saku Sportingut 2:0. Mõlemad väravad lõi Lisette Tammik.

Esimene tabamus sündis avapoolaja eelviimasel minutil, kui Tammik mängis Getter Saarega seina ning lahendas rahulikult üks-üks olukorra. Teise värava lõi Tammik 52. minutil Kelly Roseni tsenderdusest, mille ta saatis ühe puutega lati alla.

Flora sai Sportingust kolmandat korda järjest jagu täpselt sama tulemusega (2:0). Järgmisel laupäeval ootab Florat Riias Balti liiga finaal.

Koduses liigas hoiavad rohevalged ülakaalukat liidrikohta, olles nüüd 14 kohtumisest võitnud 13 ja viigistanud ühe. Saku paikneb kolmandal positsioonil, jäädes hetkel JK Tabasalule alla kahe punktiga.