Terve poolaja kümnekesi võidelnud Vändra sai Kohtla-Järvest jagu (0)

Esiliiga 24. voorus toimus täna kaks kohtumist - Vändra JK Vaprus alistas 1:0 Kohtla-Järve JK Järve ning FC Elva ja Tallinna FC Flora U21 vaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Vändras toimunud mängus löödi kohtumise ainuke värav 25. minutil, kui Envar Lauter realiseeris penalti. Vändra jäi 42. minutil ka vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Toomas Mangusson.

Elvas Nike Arenal peetud matšis asus Flora U21 mängu Igor Ustritski 33. minuti väravast juhtima, kuid Elva jõudis Veiko Maidla 65. minuti väravast viigini. Minut enne normaalaja lõppu jäid florakad kümnekesi, kui teise hoiatuse sai Ivan Timofejev.