Uus peatreener lõpetas Cagliari võidupõua, Klavan naasis koosseisu (0)

Cagliari peatreener. Foto: Scanpix / Carmelo Imbesi / EPA

Eesti keskkaitsja Ragnar Klavan naasis kahekuulise pausi järel oma koduklubi koosseisu, kui Cagliari lõpetas Itaalia kõrgliigas 16-mängulise võiduta seeria, alistades võõrsil Crotone 2:0.

Klavani eelmine mäng Cagliari koosseisus oli 16. detsembril, kui eestlane mängis võõrsil Parma vastu kõik 90 minutit. Seekord oli Klavan vahetuspingil ega teeninud mänguaega.

Uue peatreeneri Leonardo Semplici juhendamisel esimese mängu pidanud Cagliari väravad lõid teisel poolajal Leonardo Pavoletti ja Joao Pedro. Cagliari lõpetas mängu kümnekesi, sest 75. minuntil sai punase kaardi Charalampos Lykogiannis. Cagliari mängis Semplici käe all kolme keskkaitsjaga, kui algkoosseisu kuulusid Daniele Rugani, Diego Godin ja Luca Ceppitelli.

Väga olulise võidu saanud Cagliari on endiselt väljalangemistsoonis, aga ühe mängu vähem pidanud ja 17. kohal olev Torino jääb nüüd kahe punkti kaugusele.

Tabeliliider Milano Inter sai kodus kohustuslikud võidupunktid Genoa üle, kui esimesel minutil skooris Romelu Lukaku ning teisel poolajal sahistasid Matteo Darmian ja Alexis Sanchez.

Neljandal kohal asuv Atalanta sai Ruslan Malinovski ja Robin Gosensi väravatest võõrsil 2:0 võidu Sampdoria ning Udinese oli kodus Ilija Nesterovski väravast 1:0 parem Fiorentinast.

Sampdoria - Atalanta 0:2 (0:1)