VAATA JÄRELE: avapoolaja kaotanud Levadia võttis lõpuks kindlalt oma (0)

Kindlal sammul Premium liiga kulla suunas astuv Tallinna FCI Levadia alistas Premium liiga 29. voorus Pärnu JK Vapruse 3:1.

Vaprus võitis avapoolaja 1:0, kui realiseeris oma ainsa ohtliku rünnaku. Uku Kõrre võitis keskväljal palli ja läkitas selle paremale äärele Ronaldo Tiismaale, kes jätkas keskele algkoosseisu debüüdi teinud Marten-Chris Paalbergile. Paalberg söötis värava ette, kust Enrico Veensalu lõi mõnelt meetrilt tühja.

Levadia surus teisel poolajal oma mängu peale ning tegi puhta töö. Eduseis saadi endale tänu Ioan Yakovlevile, kes skooris nii 53. kui 61. minutil. Lõppseis vormistati 90+6. minutil, kui tõusti kontrarünnakule, mille lõpetas Henri Järvelaid.

Levadia on 70 punktiga Premium liiga liider, lähim jälitaja Nõmme Kalju jääb neist 12 punkti kaugusele. Hooaja lõpuni on jäänud kaheksa mängu. Vaprus hoiab 25 punktiga kaheksandat kohta, kohe nende sabas on sama punktisummaga Kuressaare. Põhjamudas siplev Nõmme United jääb neist 11 silma kaugusele.

22. septembril kell 19.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus 3:1 (0:1)
53., 61. Ioan Yakovlev, 90+6. Henri Järvelaid - 22. Enrico Veensalu

Väravasöödud: 53. Rasmus Peetson, 61. Frank Liivak, 90+6. Maksimilian Skvortsov - 22. Marten-Chris Paalberg
Hoiatused: 57. Aleksandr Zakarljuka, 58. Curro Torres (Levadia peatreener)
Mänguolud: +13, kergelt pilvine ilm, muruväljak heas seisukorras