VAATA JÄRELE: Kalev kaotas viimases voorus Florale, aga teenis hõbemedali (galerii!) (1)

Tallinna Kalev kaotas Eesti naiste meistriliiga viimases voorus võõrsil Tallinna Florale 1:3, kuid teenis hõbemedali, sest Saku Sporting kaotas samal ajal Pärnu Vapruse vastu punkte.

Flora haaras juhtohjad 24. minutil, kui Kalevi kapten Maria Orav mängis karistusalas käega ning peakohtunik määras penalti, mille realiseeris Flora kapten Katrin Loo. Flora eduseis püsis seitse minutit, kuni Orav lõi viigivärava. Flora sai siiski võidupunktid kätte, sest 85. minutil skooris Eesti Kristina Teern ja 90. minutil Silja Goroško.

Kalevi naiskond teenis kaotusest hoolimata hõbemedali, sest Saku Sporting, kes oleks võidu korral kerkinud teisele kohale, ei suutnud võõrsil Pärnu Vaprusest jagu saada. Vaprus ja Sporting tegid suvepealinnas 1:1 viigi ning kui lõpuvile Pärnus kõlas, siis Kalev juba Tallinnas juubeldas, kuigi mäng Floraga polnud lõppenud.