VAATA JÄRELE: Nõmme United tagus Esiliiga debüüdil Maardule viis väravat (2)

Nõmme United tagus oma Esiliiga debüütmängus Maardu Linnameeskonnale viis väravat ja võitis 5:0. Kõik tabamused sündisid viimase 20 minuti jooksul.

Vahelduvas kohtumises tekitas paremaid võimalusi Nõmme. Mäng oli kurb Robi Saarma jaoks, kes lõi avapoolajal tühja värava eest posti ja raiskas teisel poolajal suurepärase üks-üks olukorra ning pidi 0:0 seisul vigastuse tõttu väljakult lahkuma. Trauma sai ta olukorras, kus Klimenti Boldõrev talle keha pani ja ta vastu piirdeaeda kukkus.

73. minutil avas skoori Raimond Eino, kes lükkas mõne meetri pealt võrku Lars-Indrek Aigro söödu.

Seejärel jättis Maardu kaitse unarusse ning Nõmme tagus veel neli tükki. Eino sai lõpuks kirja kaks tabamust, vahetusmehed Kevin Koppel, Randin Rande ja Henri Leoke ühe.