VAATA JÄRELE: Saku tümitas konkurent Kalevit viie väravaga (galerii!) (0)

Naiste Meistriliiga teise vooru raames tulid esmakordselt väljakule Saku Sporting ja Tallinna Kalev, kelle mõlema esimese vooru lahing noortekoondise mängude tõttu edasi lükati. Saku sai konkurendi üle suure 5:2 võidu.

Kui 2020. aastal lõpetas Tallinna Kalev hooaja 37 punktiga teisena ja Saku Sporting 36 punktiga kolmandana, siis mullu tõusis Saku kindlalt teiseks, kogus 63 punkti, kaotas meistrile FC Florale vaid nelja silmaga ning edestas pronksiga leppima pidanud Kalevit lausa 21 punktiga. Nüüd on uus aasta ja uus olukord.

Uus aasta aga algas moel, mis pigem kinnitas mulluseid kui tunamulluseid jõudude vahekordasid. Saku haaras kodus avapoolaja keskpaigus Riin Satsi ja Katriin Sauluse tabamustest kiirelt 2:0 edu, ent Sandra Paulbergil oli kohe vastus varnast võtta.

55. minutil viigistas Emma Treiberg seisu, kui lajatas kauni kauglöögi värava tagumisse nurka - 2:2! Viigiseis püsis aga üürikeselt, sest Sakus algas Merily Toomi šõu. 62. minutil lõi Toom 3:2. 70. minutil lõi ta otse nurgalöögist (!) 4:2 ning 80. minutil otse karistuslöögist 5:2. Kübaratrikk kirjas, meisterlikud väravad käes, täpselt nii nagu kolm punkti oma rivaali üle.

Saku kohtub järgmises voorus võõrsil Põlva Lootosega, Kalev võõrustab aga Pärnu Vaprust. Nädala keskel peavad mõlemad ka karikavõistluste veerandfinaale, kui Saku käib külas Jõhvi Phoenixi ja Narva Transi ühendnaiskonnal ning Kalev külastab ise Pärnut.