VAATA JÄRELE: Tammeka lõi otsustavas mängus kolm väravat ja jätkab Premium liigas (0)

Tartu Tammeka alistas Premium liiga otsustavas üleminekumängus koduväljakul Tallinna Kalevi 3:0 ning jäi kõrgseltskonda püsima.

Esimesed kaks väravat löödi järjestikustel (33., 34.) minutitel. Esmalt võttis Tristan Koskor Artur Uljanovi söödu õhust maha, pööras end karistusala joone juurest löögile ning saatis palli teravalt alla nurka. Seejärel andis Daniil Koroljov riskantse söödu keskväljale Kristofer Käidi suunas, Patrick Genro Veelma lõikas selle vahelt ja tõstis palli üle vastutulnud Koroljovi tühja võrku.

Tammeka domineeris avapoolaega täielikult, Kalev tegi vaid ühe pealelöögi ning sellegi kaugelt ja ebatäpselt. Teisel poolajal suutis aga ka Kalev häid momente luua. Värava lõi siiski taas Tammeka ja seda 87. minutil, kui Koskor tsenderdas ja Uljanov skooris peaga.

Kahe mängu kokkuvõttes jäigi seis tartlaste kasuks 3:0, mis tähendab, et Tammeka mängib järgmisel aastal Premium liigas 18. hooaega järjest.