VAATA JÄRELE: Trans tegi Unitedi vastu neljast mängust neli võitu (0)

Narva Trans alistas Premium liiga 29. voorus võõrsil Nõmme Unitedi 4:0. Värava lõid Taaniel Usta, Sergo Kuhhianidze, Leonardo Rolon ja Kacper Kopczak.

Trans võitis Unitedit sel liigahooajal juba neljandat korda. Skoori avati kaheksandal minutil Aleksandr Ivanjušini tsenderduse järel. Rolon võitis õhuvõitluse ja suunas peaga palli värava ette, kus Kuhhianidze lõi küll pallist mööda, aga Usta sahistas lähedalt võrku.

32. minutil andis Zakaria Beglarišvili nurgalöögist tsenderduse ning teine grusiin Kuhhianidze vabanes teda valvanud Kevin Mätasest ja skooris esiposti juurest peaga.

62. minutil tõrjus Marko Meerits värava keskelt Roloni pealelöögi, aga tagasipõrganud palli saatis Rolon ikkagi alla nurka.

Lõppseisu vormistas Kopczak 88. minutil, kui sai Eriks Santoselt läbisöödu ja lõi karistusala vasakust äärest palli esiposti kõrvale.

Unitedil oli üleajal kasutada penalti, mida läks lööma Facundo Stefanazzi, aga Aleksei Matrossov tõrjus selle altnurgast ja vormistas endale nullimängu.

Trans jätkab kuuendal kohal ja United tabeli põhjas.

21. septembril kell 14.30 Männiku staadionil

FC Nõmme United - JK Narva Trans  0:4 (0:2)
8. Taaniel Usta, 32. Sergo Kuhhianidze, 62. Leonardo Rolon, 88. Kacper Kopczak

Väravasöödud: 8. Leonardo Rolon, 32. Zakaria Beglarišvili, 62. x, 88. Eriks Santos
Realiseerimata penalti: 90+3. Facundo Stefanazzi (Aleksei Matrossov tõrjus)
Hoiatused: 43. Kevin Mätas, 57. Bruno Õunapuu, 58. Oleksandr Musolitin, 86. Kaarel Leppsalu - 90. Kacper Kopczak, 90+2. Leonardo Rolon
Mänguolud: +18, vahelduv pilvisus, muruväljak rahuldavas seisukorras