VAATA JÄRELE: Vändra puurivaht sai punase ja Pärnu Vaprus skooris neli korda (galerii!) (1)

Pärnu Vaprus teenis Esiliiga teises voorus maakonnarivaali ja nimekaimu Vändra Vapruse üle 4:1 võidu.

Vändra jaoks oli algus ilus, sest kümnendal minutil saatis Martin Pärn karistuslöögi ristnurka. 32. minutil aga Ronaldo Tiismaa viigistas ja neli minutit hiljem võttis Vändra puurivaht Andreas Kallaste punase kaardi, kui jooksis karistusalast välja ja niitis Kristen Saartsi jalust. Väravasse läks seejärel väljakumängija Oliver Ojala.

Arvulises ülekaalus lõi Pärnu Vaprus teisel poolajal kolm väravat ja võitis 4:1. Tiismaa sai kokkivõttes kirja kaks tabamust, Tõnis Vihmoja ja Henri Hanson ühe.