Väravavahi asemel ostetud ründaja debüüdist sai ajalooline purustustöö (0)

Endine Hispaania koondislane Nolito tegi täna oma Celta Vigo ajastu teise tulemise debüüdi, kui kohe Deportivo Alavesi vastu jala valgeks sai. See oli aga vaid üks tabamus kuuest.

Nolito liitus Celta Vigoga alles kolm päeva tagasi ning üleminek Sevillast oli paras huumor. Celta sai väravavahi Sergio Alvareze pika vigastuse tõttu eriloa osta endale uus mängija, aga uue väravavahi asemel mehitati hoopis enda ründeosakonda.

Nolito sekkus Alavesi vastu teiseks poolajaks, kui seis tablool oli juba 4:0. Esimese poolaja lõpu kangelaseks oli Rafinha, kes minutise pausiga kaks iluväravat paugutas ja Alavesi lootused lõplikult purustas. Seejärel vahetati mees puhkama ning teine poolaeg kuuluski teda asendanud Nolitole.

Aastatel 2013 - 2016 end Celta Vigos täielikku tippu mänginud Nolito müüdi seejärel Manchester Citysse. Nüüd on ta kodus tagasi ning esimesed 45 minutid tõid endaga kaasa värava ja 86. minuti resultatiivse söödu, mille andis mees Santi Minale.

Viimati suutis Celta Vigo kedagi Hispaania kõrgliigas nii suurelt võita aastal 1954, kui alistati 8:1 seisuga Atletico Madrid.

Celta Vigo  - Deportivo Alaves 6:0 (4:0)
14. Jeison Murillo, 20. pen. Iago Aspas, 40., 41. Rafinha, 78. pen. Nolito, 86. Santi Mina

Eemaldamine: 27. Martin Aguirregabiria (Alaves)