Video: fännide ühisrinne sundis Tatikad platsilt lahkuma (29)

Tatikad Platsil fännid diskvalifitseeriti Fänniturniirilt, kuna nad kasutasid valenimedega mängijaid. Seejuures sundisid teised fännirühmitused tatikad platsilt enne nende viimast matši, sammudes ühiselt väljakule ja skandeerides: "Aeg on lahkuda!"

REKLAAM
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Hellik   •  
(2001:7d0:8b1f:7280:2d7.***)
ülekaalulisus ei tule paadi panemisest,see on geenidest
Jälestan vägivaldseid f   •  
(2001:7d0:84cd:7980:153.***)
Tõesti pretsedenditu, - täismehed vägivallatsevad alaealiste poisikestega! Sellega asi paraku ei piirdunud, - seadusi järgivad fännid olid lahkelt lubanud poistele turniiri lõpus peksa anda. See oli ka põhjus, miks osa poistest vägivalda kartes enne "ajaloolist intsidenti" oli lahkunud. Ka ei pidanud seadusetundjad paljuks Tatikate alaealisi sõbrannasid tribüünil solvata ja käperdada.
See on siis tänapäeva Eesti, kus seadusi teevad rusikamehed ja üldsus tunnustab seda.
Meh   •  
(87.119.182.***)
Millise jalgpalliklubi fännid on Tatikad platsil?
Eelmisele   •  
(146.255.180.***)
Ole lihtsalt vait. Ronite oma tiineka karjaga idiooti mängima siis sinna!!!!
To eelmisele   •  
(95.216.14.***)
võisime reegleid painutada, kuid alaealiste kallal korduva füüsilise ja verbaalse vägivalla kasutamine on lubamatu! Ja suht lame on kadetseda, et meil on "tiinekatest" pruudid, saan aru et tahad endale ka selliseid, aga enne õpi jalgpalli mängima, äkki veab ka
Eelmisele   •  
(146.255.180.***)
Ehe tiineka jutt.
Gr33nWolf   •  
(193.40.160.***)
Vastan anonüümsele "to eelmisele" kommentaarile.
"Enne õpi jalgpalli mängima, äkki veab ka" aa, et kui "tiinekast pruuti" (ise kirjutasid nii) tahad, siis selleks peab oskama jalgpalli mängida? :D Sain ma valesti aru? :D
Aga kas te siis ei teadnud, et see on fänniturniir? Seal ongi ju puujalad koos. Seal mängitakse lõbu pärast, loeb see melu ja emotsioon mis turniiril on. Kui suudad oma kokku klopsitud satsiga veel vöitjaks tulla- on see ainult boonus.
Vot see eristabki töelisi fänne, kes oma klubidele kaasa elavad ja teid, kes te olete mängijad, ühine meeskond ja iseenda fännid takkatipuks. Me ei tule sinna vöidu peale rapsima ja hullu panema. Aga teie seda tegite ilmselgelt oma robustse mängustiiliga, vöidu peal väljas- selgelt eristusite ülejäänud satsidest. Miks mitte rahvaliiga turniirilt osa vötta, sinna te ju kuulute, pole probleeme.
Gr33nWolf   •  
(193.40.160.***)
Vastan anonüümsele "to eelmisele" kommentaarile.
"Enne õpi jalgpalli mängima, äkki veab ka" aa, et kui "tiinekast pruuti" (ise kirjutasid nii) tahad, siis selleks peab oskama jalgpalli mängida? :D Sain ma valesti aru? :D
Aga kas te siis ei teadnud, et see on fänniturniir? Seal ongi ju puujalad koos. Seal mängitakse lõbu pärast, loeb see melu ja emotsioon mis turniiril on. Kui suudad oma kokku klopsitud satsiga veel vöitjaks tulla- on see ainult boonus.
Vot see eristabki töelisi fänne, kes oma klubidele kaasa elavad ja teid, kes te olete mängijad, ühine meeskond ja iseenda fännid takkatipuks. Me ei tule sinna vöidu peale rapsima ja hullu panema. Aga teie seda tegite ilmselgelt oma robustse mängustiiliga, vöidu peal väljas- selgelt eristusite ülejäänud satsidest. Miks mitte rahvaliiga turniirilt osa vötta, sinna te ju kuulute, pole probleeme.
To greenwolf   •  
(37.157.109.***)
Asi selles ongi, et nad nii kohutavalt halvad, et ei kvalifitseeru tulemuste pärast RL turnale. Ja siis tulevad teisi õpetama, kuidas jalkaga naisi saada, olles ise läbi ajaloo üks kehvemaid RL satse Eestis.
Nojah   •  
(92.62.111.***)
Tublid olete fännid.
Eelmistele härradele   •  
(37.157.97.***)
Kas saab siis öelda, et Tatikad tulid turniiri võitma, kui nad on väidetavalt 'halvimaid satse RL ajaloos'? Pigem ütleks, et noored tulid nautima aasta lõpus jalkaelamust, mille vägivaldsed keskealised ära rikkusid. Noored tulid ju nn ühe kõige halvema satsiga pigem lõbu pärast mängima, mitte võitma.
oeh   •  
(2001:7d0:868e:9e80:74f.***)
Oleks siis oma satsiga mänginud? Selle asemel võetigi turna jooksul koguni kolm Esiliiga B mängumeest? Aga vennad cheatisid ja jäi õigust ülegi... Rumalad lapsed.
rallikas   •  
(88.196.114.***)
Ole hea käi persse. TEIE TULITE TURNIIRILE PETMA! Läbi sohitegemise, keelatud mängijate kasutamine on näkku sülitamine Soccernetile, EJL ja Eesti jalgpalli kogukonnale. Te olete häbiväärne seltskond ning rääkida siin mingisugusest "lõbust" või "mitte võitma tulemisest" on ikka uskumatult küüniline.
Rallikale   •  
(185.227.68.***)
Kas tegu oli ekresse kuukuvatele jalgpalluritele mõeldud turniiriga? Tatikad võisid ju petta, aga vägivallaga sellele reageerimine meenutab vägisi ühte hiljuti riigikogu ees toimunud miitingul toimuvat. Siis mõisteti ühehäälselt hukka vägivallaga ründajad. Siin aga kaitstakse vägivallatsejaid nagu kuuluks tõesti kõik erakonda.
s   •  
(2001:7d0:868e:9e80:74f.***)
Mis kuradi vägivallast jutt on? Keegi ei lööndu kedagi, võtke kokku end.
Lilla-kollane   •  
(91.129.98.***)
Järgmine aasta lööme teid mättasse. Kuid mitte nagu teie- rusikatega, vaid jalgpalliga. Väljakul näem😁
Oeh   •  
(37.157.107.***)
Tibud, Tatikad. Kui te peaks osa võtma järgmine aasta, siis ei võta osa keegi teine. Võite seal keskväljal pihku peksta, aga ikka võidate. Edu
abcd   •  
(2001:7d0:856a:b780:5c8.***)
"Mis kuradi vägivallast jutt on? Keegi ei lööndu kedagi, võtke kokku end."

Täpselt nii oligi, mitte kellelegi ei mindud kallale ega kedagi ei löödud. Kesiganes siin räägib, et sohitegemisele reageeriti vägivaldselt, ei olnud ise koha peal. Tatikad teadsid ise väga hästi, mida nad tegid aga neil oli jultumust edasi mängida, arvates, et sohitegemisega nad vahele ei jäänud.
Tattnokk   •  
(90.191.14.***)
Oleks võinud küll paar hammast välja koputada tattidel
agariogames   •  
(14.232.234.***)
Your idea is very good. It coincides with my point of view. Looking forward to reading more of your posts http://returnman3game.com/return-man-3.html
Nõmme Kalju   •  
(146.255.18.***)
Need kalju mehed oleks võinud küll natukene arukamalt tegutseda. Aga ei go’it.
Peeter   •  
(85.253.210.***)
See nr 15 Myrgel põhivend kes seal hakkas laulma ja vägivalda kasutama. Uurigu välja kes see on ja korras.
Freiburg   •  
(37.157.102.***)
Paar mõtet Tatikate jama juurde, mis kisub kohati hüsteeriliseks. Tatikad muidugi rikkusid reegleid ja küllap nad seda ka teadsid. Pigem oli nii, et nad ei arvanud, et turniiril, kus ei mängita mõisa peale, pole see oluline. Et võib tulla sõpradega mängima. Said õppetunni kogu eluks, ma loodan. Eeskätt “klubi “ juht, kes vastutas komplekteerimise eest ja on vist ise veel koolipoiss. Tatikad said teada, et on olemas mingi suletud fännide kogukond, kuhu võõrastel asja ei ole. Nad tõesti erinesid nii vanuselt, hoiakult kui ka mänguoskusel (mis on loomilik, kui nad on mänginud). Ma saan aru, et nad võitsid kõik neli mängu ja viiendat enam mängida ei lastud. Tribüünilt jäi mulje, et fännide jaoks ei ole oluline mitte Eesti jalgpalli fännibaasi laiendamine sh noorte arvel vaid see, et kõik fännid oleksid nagu nemad. Püro käes tühjal staadionil vihmas seismas jne.. Nüüd tuleb keegi, kes ei ole nagu nemad. Keskealise mehe ego sai laksu. Kas kuskil on keegi defineerinud fänniks olemise? Kellel on lubatud fännata? Avestades, kui palju on Eestis klubisid, siis oli ikka vähe kohal. Kas pole fänne või ei taha nad sellel turniiril osaleda?
Konfliktist. Mingit löömist ei olnud. Tõuklemist, sõimamist ja ähvardamist peksa anda oli, mis on samuti jama. Selles episoodis käitusid tatikad paremini kui täismehed.
Korraldajatel oli õigus. Oleks võinud lasta rahulikult lõpuni mängida ja siis anda disklahv ja võit parimale päris tiimile. Ei saanud. Tribüünidel hakati massipsühhoosis tõmblema.


PS. Olin ise hallis ise kohal, kuigi tervet päeva ei viitsinud istuda. Flora sektorist tulev rõve sõim oli tõsi. See on muide põhjus, miks inimesed staadionile ei tule, kuigi harrastajate numbrid kasvavad ja klubiga seotud inimeste arv suureneb.
muigega   •  
(62.65.213.***)
Petised võiksid täpsemalt selgitada, milles vägivald seisnes. Videos ei olnud näha vägivalda. Paistab, et petised jätkavad valetamist ka siin kommnetaariumis.
abcd   •  
(2001:7d0:856a:b780:5c8.***)
"See nr 15 Myrgel põhivend kes seal hakkas laulma ja vägivalda kasutama. Uurigu välja kes see on ja korras."

Myrgel ei kasutanud vägivalda! Ma olin seal samas platsi kõrval ja nägin kõike pealt! Ka videost on näha, et toimus ainult tõukamist, kuna Tatikad ei tahtnud platsilt lahkuda. Reeglid kehtivad kõigile ja nende rikkumis(t)e korral tuleb ka vastav karistus! Kui me painutaks reegleid ja laseks igal fännimeeskonnal kasutada illegaalseid mängijaid, lasta neil reeglite rikkumise korral veel edasi mängida siis kogu turniir kaotaks oma tähtsuse!!!

Kõige õigem käitumine oleks olnud tunnistada oma sohitegemist ning anda loobumisvõidud ning lihtsalt lahkuda. Peale esimest mängu anti Tatikatele tehniline kaotus, kuna olid illegaalsed mängijad, siis oleks pidanud kasutama lubatuid mängijaid ja edasi mängima aga kuna nad reegleid ei austa siis lasid Tatikad samamoodi edasi. Sealt see teiste fännide reaktsioon tuligi.
Üks Panter   •  
(2001:7d0:83b6:4580:208.***)
Kõigepealt peaks välja selgitama kelle fännid tatikad on. Ürituse nimi on "Fänniturniir". Sinna pole asja liigamängijatel. Käperdamine? Tatikate paari kaasaelajaga polnud kellelgi pistmist. Vägivald? Ühisrindena platsinurka suunamine on vägivald? Kui tatikad liigas mängimisega hakkama ei saa, siis tuleks mõni jõukohasem spordiala valida mitte sohiga tiitleid püüda!
to abcd   •  
(2001:7d0:80aa:fa80:84b.***)
vastav karistus reeglite rikkumise kohta oli langetatud juba?
abcd   •  
(2001:7d0:856a:b780:edc.***)
"vastav karistus reeglite rikkumise kohta oli langetatud juba?"

Nad said juba peale esimest mängu karistada, tehniline kaotus kahe illegaalse mängija kasutamise eest. See oligi korraldajate hoiatus neile. Sellest Tatikad Platsil õppust ei võtnud ning kahes järgmises mängus kasutati jälle illegaalseid mängijaid. Viimases mängus sai fännidel mõõt täis ning karjaga lükati nad platsilt minema, kuna nad ise vabatahtlikult lahkuda ei soovinud.
Pluss, nende valges triiksärgis "treener" ei olnud ka kõige adekvaatsem, platsil ja tribüünil olles räuskas ja laimas omajagu.

Aga nüüd järgneb poistele kindlasti mängukeeld ning edu sellega.
dcba   •  
(88.196.176.***)
Tegelikult on päris naljakas lugeda alalõpmata mingist mängukeelust poiste suhtes, kes aktiivse jalgpalli on üle aasta tagasi lõpetanud ning on aasta aega saanud väga hästi mängimata elatud. Ka ei ole Eesti jalgpalli süsteemis erilist võimalust nendevanustel, kes ei taha saada professionaalideks, kusagil mängida. Seetõttu on taolised ähvardused pehmelt öeldes naeruväärsed ega huvita kedagi.
Muide, - minu teada on laste mängudel alalõpmata platsil mängijad, keda tegelikult üles antud ei ole ja ei ole sellele taolistel puhkudel järgnenud mingeid erilisi sanktsioone peale mängu annulleerimise. Mis põnev eriolukord nüüd siis see joodikute turniir on?

Sisene
PREMIUM LIIGA
Luup peale | Liider Paide langes! Levadia luhtas penalti ja kaotas mehi, aga võitis mängu
ESILIIGAD
JALGPALLIPÜHAPÄEV VÄLISMAAL
MEENUTUSI MINEVIKUST
Vana hea retro | Rimo Hunt: kummaline mäng puude vahel, kus olid jahionn ja tuletõrje harjutusväljak
PREMIUM LIIGA LAUPÄEV
SILM PEALE!
Kraavikaevamiselt profijalgpalli. Richard [rihard] Aland [aland]: loll oleks lõpetada, kui ma pole veel mängimagi hakanud
Miks rikkad saavad rikkamaks? Süsteemselt jalgpalliliidu solidaarsusmehhanismidest
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Legion kannatab, aga ei kobise!
REKLAAM
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
10
8
1
1
25:12
25
2.
Paide Linnameeskond
10
7
2
1
21:8
23
3.
Tallinna FC Flora
7
5
2
0
18:6
17
4.
Nõmme Kalju FC
10
5
0
5
14:10
15
5.
JK Narva Trans
10
4
2
4
16:19
14
6.
Tallinna JK Legion
10
3
2
5
10:12
11
7.
Tartu JK Tammeka
8
2
1
5
9:13
7
8.
FC Kuressaare
10
2
1
7
8:19
7
9.
Viljandi JK Tulevik
9
1
2
6
12:26
5
10.
Pärnu JK Vaprus
6
1
1
4
5:13
4
 
Järvelaidi koduklubi langes viimaseks
EESTLASED VÕÕRSIL
Järvelaidi koduklubi langes viimaseks (0)
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • E 19.00 Levadia U21 - Flora U21 (Esiliiga)
  • T 18.00 Legion - Vaprus (Premium liiga)
  • T 20.00 Flora - Trans (karikas)
  • K 18.00 Tulevik - Levadia (karikas)
  • N 19.00 Maardu - PJK (Esiliiga) 
  • L 13.00 Tulevik - Kuressaare (Premium liiga)
  • L 19.00 Flora - Tammeka (Premium liiga)
  • P 13.00 Vaprus - Lootos (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
25
Paide Linnameeskond
23
Tallinna FC Flora
17
Nõmme Kalju FC
15
JK Narva Trans
14
Tallinna JK Legion
11
Tartu JK Tammeka
7
FC Kuressaare
7
Viljandi JK Tulevik
5
Pärnu JK Vaprus
4
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK