Aigro duubel andis Unitedile Elva vastu viigi, ka Levadia U21 ja PJK viigistasid (0)

Nõmme United Kaleviga peetud matšis. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Taliturniiri C-turniiril mängiti mõlemas madinas viiki: FC Elva ja Nõmme United lõid teineteisele kaks väravat, FCI Levadia U21 ja PJK piirdusid ühega.

Päeva esimeses lahingus sõitis Nõmme United Viljandisse, kus ootas neid ees Esiliiga mullune kuues. Kodumeeskonna rollis olnud Elva läks madinat juhtima 20. mänguminutil, kui täpne oli Jasper Reilson. Mõni minut hiljem näidati taas teravust, kuid kasti murdnud Ekke Lõbu saatis mänguvahendi posti.

Selle peale elavnes United, kes ka oma tabamuse seejärel kätte sai. Hea läbisöödu saanud Ander Ott Valge trikitamise järel jõudis pall Lars-Indrek Aigro jalale ning mängumehel polnud mingit muret seda võrku lükata.

66. minutil põrutas karistusala lähistelt löögile läinud Kristo Põldsaar Elva taas juhtima. Mõni minut hiljem viigistas ise ette võtnud Aigro uuesti, vormistades ühtlasi ka kohtumise lõpptulemuse - 2:2.

FCI Levadia ja PJK tabamused sündisid alles kohtumise teisel poolajal. Esmalt oli täpne PJK pallur Silver Õismets, sahistades väravavõrku 62. minutil. Sellele vastas Pavel Marašov paarkümmend minutit hiljem.