Atalanta komistas uustulnuka otsa ja jäi liidrikohast ilma (0)

Emanuele Valeri pärast viigiväravat. Foto: Scanpix / IMAGO / Uk Sport Pics Ltd / Giuseppe Maffia

Veerand sajandit kestnud vaheaja järel taas Serie A-s mängiv Cremonese kirjutas kuuendas voorus tabelisse teise punkti, kurvastades võõral väljakul 1:1 viigiga Atalantat.

Atalantal kulus skoori avamiseks 73 minutit, kuni Merih Demiral suunas väravasse Teun Koopmeinersi karistuslöögi. Juba neli minutit hiljem olid aga tablool taas viiginumbrid, sest Atalanta väravavaht Juan Musso tõrjus kauglöögi enda ette ning esimesena oli jaol Cremonese vasakäär Emanuele Valeri.

Kuna lähirivaalid olid laupäeval võidukad, siis kaotas Atalanta ühtlasi ka liidrikoha. Napoli ja AC Milan on nendega samade punktide peal ning väravate vahe räägib Napoli kasuks.

Teised selleks hooajaks kõrgliigasse kerkinud meeskonnad Lecce ja Monza tegid omavahel 1:1 viigi. Nii jätkavad kõik uustulnukad kuue vooru järel ilma ainsagi võiduta - Leccel on kolm viigipunkti, Cremonesel kaks ja Monzal üks.

Hooaega väga edukalt alustanud Udinese mängis Sassuolo vastu terve teise poolaja arvulises enamuses ja suutis lõpuks kaotusseisu võiduks pöörata. Udinese jääb liiderkolmikust vaid ühe punkti kaugusele ning liigatabeli tipp on üldse väga tihe. AS Romal on võimalik Udinese kõrvale tõusta, kui nad esmaspäeval Empolist jagu saavad.

Siniša Mihajlovici vallandamise järel Bologna peatreeneri kohusetäitjaks määratud Luca Vigiani juhtis meeskonna hooaja esimese võiduni, tulles kodus Fiorentina vastu kaotusseisust välja.

Atalanta - Cremonese  1:1 (0:0)