Belov pärast kaotust Florale: viik olnuks täna õiglasem tulemus (0)

Tallinna Legioni peatreener Deniss Belov. Foto: Janek Eslon

Seitsme päeva jooksul teist korda valitseva Eesti meistri FC Floraga kohtunud Tallinna Legioni peatreener Deniss Belov tõdes pärast 0:1 kaotust, et meeskonna esitusele on tal etteheiteid väga vähe, sest Premium liiga liidri vastu tehti igati väärikas partii.

"Kui mängime järgmistes mängudes samamoodi, hakkame igast kohtumisest punkte teenima. Keskendumise mõttes oli kõik paigas. Vaadates, kui palju me palli kontrollisime ja mängu suunasime, siis olnuks õiglasem tulemus täna viik.

Kahjuks tabasime posti, vastasel selles mõttes natuke vedas. Natuke jäi värava löömisest puudu, väga natuke. Pisiparandusi on veel vaja ja siis hakkame väravaid lööma. Seis tablool on suur pettumus, aga see, mida väljakul näitasime, oli minu meelest väga hea ja olen poistega väga rahul," rääkis Belov.

Flora ainuke värav sündis 39. minutil penaltist, aga üleliia palju võimalusi tiitlikaitsjal ei avanenud. "Kaitsemäng toimis. Järeldused eelmisest kohtumisest olid tehtud. See on nüüd mulle mõtlemiskoht, sest kaks kaitsjat (Artjom Artjunin ja Andrei Sidorenkov – O. J.) olid puudu, aga mängisime paremini. Ma ei ütle, kas nad on head või halvad, aga nägime ju kõik seda, mis täna väljakul sündis."

Legion oli viigiväravale lähedal 70. minutil, kui German Šleini lähilöök postist tagasi platsile põrkas. "Kahju, et ei saanud teada, mis oleks juhtunud, kui suutnuksime 70. minutil selle 1:1 värava lüüa. Siis jäänuks ju veel 20 minutit mängida ja võib-olla oleks Flora rohkem närveerima hakanud," arutles Belov.

Esimest korda saatis Legioni peatreener algkoosseisus korraga platsile suvel meeskonnaga liitunud kogenud ründajad Nikita Andrejevi ja Albert Prosa. Nende kahe koostööd sai vaadata esimesel poolajal, sest seejärel vahetati traumast taastuv Prosa välja.

"Kahjuks Prosa füüsiline vorm ei võimalda veel 90 minutit mängida, aga tahtsin näha, kuidas ta algkoosseisu kuuludes, mitte vahetusest sekkudes hakkama saab. Tema ja Nikita Andrejevi koostöö toimis täna täpselt samamoodi hästi, nagu ma näen seda treeningutel toimivat. Näha oli, et poolaja lõpus ta väsis," sõnas Belov.

Pärast koondisepausi kohtub Legion Premium liiga 20. voorus Narva Transiga.

Fotograaf: JANEK ESLON