Eelmisel hooajal Premier League'is säranud Sheffield ja Wolves pudenesid liigakarikas konkurentsist (0)

Inglismaa liigakarikasarjas on selgunud kõik kolmandasse ringi pääsenud klubid. Neljapäeval oli kavas kolm teise ringi kohtumist ning kaks Premier League'i klubi pudenesid konkurentsist.

Kohustusliku programmi täitis kõrgliigaklubi Brighton & Hove Albion, saades koduväljakul Alexis Mac Allisteri, Alireza Jahanbakhshi, Bernardo ja Viktor Gyokeresi tabamustest 4:0 võidu tugevuselt kolmanda liiga klubi Portsmouthi üle. Eelmisel hooajal Premier League'is vastavalt üheksanda ja seitsmenda koha saanud Sheffield United ja Wolverhampton Wanderers kaotasid.

Sheffield United asus juba neljandal minutil võõrsil teise kõrgliigaklubi Burnley vastu juhtima, kui skooris David McGoldrick, kuid Matej Vydra värav 67. minutil tähendas, et võitja selgub penaltiseerias, sest järelejäänud ajajooksul rohkem väravaid ei löödud. Sheffieldi poolel eksis penaltiseerias teisena lööma läinud Oli McBurnie, ülejäänud mängijad skoorisid.

Wolverhampton Wanderers mängis kodus Stoke City vastu, kuid kolmandasse ringi pääses esiliigaklubi, kelle eest lõi 86. minutil võiduvärava Jacob Brown.

Burnley - Sheffield United 1:1 (0:1), penaltid 5:4