Hein jäi Juventuse vastu pingile ja Arsenal lõi Ramsdale'ile kaks omaväravat (0)

Arsenal kaotas omaväravatest Juventusele. Foto: Scanpix / John Sibley / Reuters

Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein, kes säras sõprusturniiril Lyoni Olympique'i ja AC Milani vastu, ei saanud kontrollmängus Torino Juventusega mänguaega.

Arsenali väravasuul tegi täismängu MM-finaalturniirilt koduklubi juurde naasnud inglane Aaron Ramsdale. Lisaks oli tagasi koosseisus samuti MM-il osalenud ameeriklane Matt Turner, kes jälgis Emiratesi staadionil toimunud kohtumist koos Heinaga pingilt.

Ramsdale korjas palli enda võrgust välja avapoolaja esimesel üleminutil, kui Granit Xhaka suunas tsenderduse õnnetult omaväravasse. Kuigi Arsenal valdas 74 protsenti mänguajast palli ja tegi 19 pealelööki Juventuse nelja vastu, siis skoorida ei õnnestunud. Juventus vormistas lõppseisu teise poolaja esimesel ülminutil, kui Samuel Ilingu madala söödu järel lendas pall Rob Holdingust omaväravasse. Kaks omaväravat ja Arsenal kaotas 0:2.

Arsenal on Inglismaa kõrgliigas liidrikohal ja Kahurimeeste hooaeg jätkub 26. detsembril, kui koduväljakul minnakse vastamisi West Ham Unitediga.

Rocco Robert Shein mängis Utrechti kontrollmängus 60 minutit, kui šveitslaste Servette'ile kaotati Sander van de Streeki omaväravast 0:1. Karol Mets ei kuulunud Zürichi koosseisu, kui tunnistati Saksamaa suurklubi Leverkuseni Bayeri 4:1 paremust.